Artık Sadece Webrazzi Konuşacak!

İnternetin artık hayatımızın ve iş dünyasının her alanında olduğunu sanıyorum ki vurgulamama gerek yok.

Teknoloji ürünleri, oyun konsolları, mobil cihazlar, bloglar ve bu kapsamda sayabileceğimiz birçok alan artık internetle birleşmiş durumda.

Bugün artık akıllı mobil cihazları konuşurken Facebook ya da Twitter'ı konuşmadığımız bir durum söz konusu değil. Aynı şekilde mobil uygulamaları, tablet cihazları ve bunun gibi birçok konuda hizmet veren şirketleri analiz ederken, bu gelişmeleri internet pazarı endeksinde düşünmemek mümkün değil.

5 aydır süren değişim bugün tamamlandı

Tüm bu değişimi sizler için sürekli ve düzenli olarak sektörü yakından takip eden bizler oldukça önceden görmüştük. Bu sebeple de Webrazzi ekibi olarak yaklaşık son 5 aydır sizlerle ilgili olabilecek her türlü haberi Webrazzi'den paylaşmaya başladık. Akıllı mobil cihazlar olsun, iPad 2 olsun ya da işletim sistemleri ile ilgili bir haber olsun Teknorazzi yerine bir süredir Webrazzi'de yer alıyor. Gördüğümüz kadarıyla da zaten sadece ilginizi çekeceğini düşündüğümüz haberlere yer verdiğimiz için aslında sizler için değerli olacak her konuyu tek bir kanaldan aktarmış olduk ve bu konuda hiçbir şikayet almadık.

Artık sadece Webrazzi olacak

Durum böyle olunca da hayatımızın her aşaması internet dünyası ile buluşmuşken, farklı bloglar üzerinden bir ayrıma gitmemizin daha fazla gereği olmadığına karar verdik. Bu sebeple de bugünden itibaren Teknorazzi, Blograzzi ve Webrazzi.TV'nin tüm içeriklerini Webrazzi'nin içine aktarıp, bu sitelerimizdeki tüm yazılarımızı Webrazzi'deki ilgili adreslere yönlendirdik.

Sizler için aslında son 5 aydır içerik anlamında bu şekilde yürüttüğümüz bir çalışma modeli herhangi bir fark getirmeyecek. Ama bizim için çok önemli yeni bir dönem başlamış olacak. Artık Webrazzi, Teknorazzi, Blograzzi, Webrazzi.TV gibi bir ayrım olmayacak ve sadece Webrazzi olacak. Yani, artık sadece Webrazzi konuşacak!

Bugün bu değişimi tamamladık, tüm kardeş sitelerimizin içerikleri artık Webrazzi'nin içinde. Buna bağlı olarak tasarımımızda da küçük birkaç oynama gerçekleştirildi.

Zaten farkedeceğinizi tahmin ettiğim bu değişimi öncelikle ben sizlerle paylaşmak istedim. Önümüzdeki günlerde Webrazzi'de başka yeni gelişmeler de olacak. Bunları da zamanı geldiğinde paylaşmaya devam edeceğiz.

Doğru yerdesiniz, tadını çıkarın!

Webrazzi konferanslarında sürekli söylediğim gibi, Türkiye internet pazarı son dönemlerin en ilgi çeken ve popüler pazarlarından bir tanesi. Webrazzi olarak bu sektörün içinde ne kadar önemli bir konumda olduğumuzun bilincindeyiz. Ve sizler, doğru yerdesiniz, tadını çıkarın. Bizimle olduğunuz, bu sektöre değer kattığınız ve sektörün varlığını sağladığınız için hepinize tekrar teşekkürler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.