Facebook for Business: Facebook'tan İşletmelere Özel Sayfa

Facebook for Business: Facebook'tan İşletmelere Özel Sayfa

İşletmeler (markalar ve kurumsal şirketler) için en önemli pazarlama sahası konumunda olan Facebook'un artık işletmelere özel bir sayfası var; İşletmeler İçin Facebook (Facebook for Business).

Facebook Sayfaları altında işletmelere Facebook hesabı açma şansı tanıyan sosyal ağ devi, yeni açmış olduğu bölümde sayfalar, reklamlar, uygulamalar, fırsatlar ve Facebook platformu hakkında bilgiler sunuyor ve tavsiyelerde bulunuyor. Hazırlanan dökümanlarda ise (şimdilik sadece İngilizce) Facebook sistemi tanıtarak kullanıcılarla nasıl etkileşime geçilebileceği anlatıyor.

Tüm hizmetlerinin işletmeler tarafından daha etkin şekilde kullanmasını isteyen Facebook elbetteki 700 milyonun üzerindeki kullanıcısı sayısına güveniyor. Facebook aynı zamanda küçük ve orta ölçekli işletmeler için hazırladığı Facebook Marketing sayfası üzerinden de Facebook'ta online pazarlama tüyoları veriyor ve başarı hikayeleri paylaşıyor.

Facebook for Business Tools

Google+'da marka hesaplarının kapatıldığı bir dönemde isabetli bir adım atan Facebook nedendir bilinmez hala Twitter gibi onaylanmış sayfalar sunmuyor. Buna rağmen sadece Google Rehber üzerinde markalar için bir tanıtım sayfası sunan Google'ın yapması gereken daha çok iş var..

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.