Lilabella.com: Seçkin Moda Markaları ve Amatör Tasarımcılar Özel Alışverişte
E-Ticaret

Lilabella.com: Seçkin Moda Markaları ve Amatör Tasarımcılar Özel Alışverişte

Lilabella.com, dünyaca ünlü markaları, genç tasarımcıları ve moda meraklılarını ortak bir noktada buluşturmak için geçtiğimiz hafta özel alışveriş pazarına girdi. Los Angeles ve İstanbul'daki iki merkezden yönetilecek projede moda konusunda tecrübeli bir ekip görev alıyor.

Moda severlerle yakın bir iletişim kurmak isteyen Lilabella, dünyanın farklı noktalarından ürünler seçerek üyeleriyle buluşturacak. Lilabella.com'un beğendiği stil sahibi kişilerin, moda editörlerinin, tasarımcıların yaşam tarzlarıyla ilgili cevapları ve ürün seçimleri de sitede yer alacak.

Lilabella.com

Ürün yelpazesinde kadın ve erkek koleksiyonlarının yanında çocuk kıyafetleri ve ev aksesuarlarına da yer verecek Lilabella, Los Angeles ve İstanbul'da bulunan 15 kişilik bir ekip çalışmasının ürünü. Üye sayısının artmasına bağlı olarak 2011 sonunda 50 kişilik bir ekip haline gelmesi planlanıyor.

Yeni girişimin Citybella bölümünde sağlık ve yeme-içme üzerine farklı öneriler, alışveriş ve şehir yaşamına dair ipuçları paylaşılacak. Kısacası sadece özel ürünler değil, özel içerikler de Lilabella üyelerine sunulacak.

Yakın zamanda YoungArts bölümüyle genç tasarımcılar ve amatör sanatçıların ürünlerine yer verecek olan Lilabella.com, prestijli bir işe adım atıyor ve modaya dikkat çeken Trendyol, Morhipo, Enmoda, Begendy gibi rakiplerin arasına giriyor. Pastanın büyük dilimlerinin şimdilik kimin elinde olduğunu biliyoruz. Bakalım bu durum ne kadar değişecek..

Yorumlar (4)
  1. Burak Yaylalı Burak Yaylalı

    Bu segmentte ciddi bir rekabet sonrası konsolidasyon olacak sanki, yurtdısı baglantıları da giderek onem kazanacak gibi duruyor sat / al dan cok al / sat a donmeye baslar mı hatta dondu mu acaba model? Tuketici icin avataj bu tip girisimler umarım herkes icin hayirlisi olur, lilabella ekibine basarilar.

    Bu arada liste baya uzamis:

    http://friendfeed.com/ersanozer/354b1abc/frsat-sitelerinden-sonra-seckin-alsveris

  2. Son zamanlarda giderek artıyo bu tarz web siteleri fakat güvenilir ve iyi markalarla çalışmaları bizler açısından güzel ve sevindirici.

  3. lilabella bana çok güven verdi.aldığım ürün 2 gün gibi kısa bir sürede geldi .çok teşekkürler lilabella .

  4. bu siteyi kaçırmıştım hemen üye olacağım...