Begendy.com: Özel Alışverişte Modaya Odaklı Yeni Bir Girişim

Begendy.com: Özel Alışverişte Modaya Odaklı Yeni Bir Girişim

Özel alışveriş modeli e-ticaret yeni girişimlerle gelişmeyi sürdürüyor. Bu alana kısa süre önce adım atan girişimlerden biri de Begendy.com.

14 Mart'ta deneme satışlarına başlayan Begendy.com kurucularından ve aynı zamanda girişimin CTO'su olan İbrahim Yılmaz, 1 Mayıs itibariyle Türkiye’de eksikliği hissedilen bir konsept ve moda sitesi olarak hizmet vermeye başlayacaklarını söylüyor.

Tasarım olarak özel bir alışveriş sitesinde olduğunuzu hissettiren Begendy.com, İbrahim Yılmaz'ın verdiği bilgiye göre kapalı alışveriş tarzında olmasına rağmen diğer sitelerin aksine satışa sunacağı üst düzey ürünleri sürekli olarak satışta tutacak. Çoğunlukla da kendi stoklarını ve markasını kullanacak ve gördüğümüz kadarıyla mobil ödeme ile de sipariş alacak.

Begendy Özel Alışveriş

Markaların belirli koleksiyonlarını satışa sunarak bir moda klübü haline gelmeyi hedefleyen Begendy.com, kendi markalarını da satışa sunacak. Büyük oyuncuların da bu alana yöneldiğini düşünürsek modaya odaklanan e-ticaret siteleri arasında ciddi bir rekabet yaşanacağını, en azından kullanıcılar için farklı tercihler sunan bir çok e-ticaret sitesi olacağını söyleyebiliriz.

Ürün satışının henüz başlamadığı Begendy.com'a şu anda davetiyesiz üye olabilir, özel tasarımlı bir netbook kazanma şansına ortak olabilirsiniz. Bu fırsatın 1 Mayıs 2011'e kadar süreceğini ve 1 Mayıs itibariyle de davetiyeli üyelik sistemine geçileceğini hatırlatalım.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.