iPhone’da Fiyat Karşılaştırma Cimri’den, Alışveriş GittiGidiyor’dan
Mobil

iPhone’da Fiyat Karşılaştırma Cimri’den, Alışveriş GittiGidiyor’dan

Geçtiğimiz günlerde açık artırma modelini bıraktığını açıklayan GittiGidiyor, iPhone arayüzünden sonra iPhone uygulamasını da yayına aldı. Grupla organik bağları bulunan fiyat karşılaştırma servisi Cimri'nin de iPhone uygulaması aynı şekilde AppStore'daki yerini aldı.

Basit ve kullanışlı bir arayüz ile sunulan Cimri uygulaması başlatıldığında direkt arama sayfasına yönlendiriliyorsunuz ve hızlı şekilde ürün aramasını gerçekleştirebiliyorsunuz. Arama sonucunda istediğiniz ürünü satan mağazalar ve fiyatları listeleniyor. Bu ekranda dilerseniz ürün tipi ya da markaya göre filtreleme yapabiliyorsunuz. Uygulamanın en son ayağında ise satıcının sayfasına ulaşıyorsunuz.

GittiGidiyor içerisindeki yüzlerce satıcı ve binlerce ürüne ulaşmak için en kolay yol olarak nitelendirebileceğimiz iPhone uygulamasında, hesap bilgilerinizi de yönetebiliyorsunuz. Sitedeki ürünleri uygulama içinden direkt olarak satın alabildiğiniz için ciddi bir kolaylık da sağlayan uygulamaya şimdi sahip olunca, önceden neden yoktu diye de düşünmeden edemedim.

Daha önce Finansbank, Şekerbank, THY, Biletix ve Bilyoner'in iPhone uygulamalarını hayata geçiren Pozitron tarafından geliştirilen uygulamalarda sitelerin mobile başarılı bir şekilde aktarıldığını söyleyebiliriz.

Eğer aktif bir iPhone kullanıcısıysanız ve dışarıda bir mağazadayken beğendiğiniz ürünün fiyat alternatiflerini online olarak öğrenmek istiyorsanız Cimri'nin iPhone uygulamasını kesinlikle tavsiye ederiz.

Aynı şekilde GittiGidiyor'dan düzenli olarak alışveriş yapan bir kullanıcıysanız iPhone'unuzda GittiGidiyor iPhone uygulamasının olmasından memnun olursunuz diye düşünüyorum.

Yorumlar (4)
 1. Myfriend Myfriend

  Mağazalardan ürün alırken bir de Cimri mobile - iphone uygulamasından en ucuz fiyata bakmak çok akıllıca. Çok ilgi göreceğini zannediyorum.

 2. Ellerine sağlık, android uygulamalarını da bekliyoruz.

  Cimri uygulamasında barkod tarayıcı yokmu? Ben android telefonumda

  taradığım barkodu direk akakce.com dan karşılaştırma sonucunu

  alıyorum. Benzer bir çalışma iyi olurdu..

 3. Fiyat karşılaştırma şimdi daha anlımlı oldu, beklediğim bir

  uygulamaydı

 4. Hafele Hafele

  Bu uygulamayı neden indiremiyorum yoksa linkmi kırılmış???

  bu konuya bi el atsanız....

  uygulama güzele benziyor indirdikden sonra daha iyi belli olur...