Dışarıdayken Alan Adı Almak İsterseniz: Daha.net iPhone Uygulaması
Mobil

Dışarıdayken Alan Adı Almak İsterseniz: Daha.net iPhone Uygulaması

Alan adı tutkunlarının aklına her zaman her yerde satın almak isteyeceği bir isim ya da marka gelebilir. Hosting alanında yaptığı satın almalarla dikkatimizi çeken Daha.net şimdi de alan adı severlere iPhone uygulamasını sunuyor.

Henüz ilk sürümü App Store'e eklenen Daha.net Alan Adı uygulaması cepten alan adı arama, satın alma ve Whois sorgulaması yapma imkanı tanıyor. Alan adı meraklıları için hızlı bir erişim imkanı sunacak uygulama iOS4 ile de tamamen uyumlu.

Tüm Daha.net servisleri hakkında bilgilerin sunulduğu uygulama ile Daha.net bloguna da doğrudan erişilebiliyor.

Benzer bir uygulamayı sunan Godaddy, şimdilerde iPad uygulaması ile de alan adı ve hosting yönetimini mobil cihazlara taşımanın doğru olduğunu gösteriyor.

Bu sebeple Daha.net bundan sonra hosting paketlerinin yönetimi için de uygulamayı geliştirirse son derece doğru bir atmış olacaktır.

Yorumlar (5)
 1. Cobweb_Theory Cobweb_Theory

  Bu sektörün işleyişine bir türlü akıl sır erdiremedim. oyun.com, bilgisayar.com, daire.com, saglik.com, emlak.com, spor.com, teknoloji.com, ekonomi.com gibi alan adları nasıl olurda değerlendirilmez. Ülkemizin potansiyelini düşününce ya yatırımcılar çok pinti ya da sektör fırsat sunmuyor mu acaba diye düşünmeden edemiyorum.

 2. Kamil Kamil

  denedim, çalışıyor :) Bu ekip iyi çalışıyor...

 3. Duror Duror

  aynı şekilde godaddy'nin de var gayet kullanışlı..

 4. Elvirs Elvirs

  sms ile domain alabilmenizi sağlayan bi hizmet vardı şimdi hatırlayamadım adını.

 5. Domainom Domainom

  Ayrıca, domain ile ilgili ücretsiz iPhone uygulamaları için http://www.domainom.com/20110808/mobil-dunyada-domain-iphone-icin-domain-uygulamalari sayfasını inceleyebilirsiniz.