YemekSepeti.com Rusya ile Vizeleri Şimdiden Kaldırdı: İzrestorana.ru

YemekSepeti.com Rusya ile Vizeleri Şimdiden Kaldırdı: İzrestorana.ru

European Founders'ın yatırımının ardından YemekSepeti.com'un Avrupa başta olmak üzere çeşitli ülkelere yayılacağını tahmin ediyorduk. Görünen o ki, bu tahminimizde yanılmadık ve YemekSepeti.com ilk açılımını izrestorana.ru alan adıyla Rusya için gerçekleştirdi.

Siteyi incelediğimizde şimdilik sadece Moskova'da faaliyet gösterdiğini ve Moskova'nın hemen her bölgesinde 30 ila 40 arası kayıtlı restoranın bulunduğunu görüyoruz. Aldığımız duyumlara göre sadece 2 haftadır yayında olan sitenin bir süre sonra St. Petersburg ile çevre bölgelerde de hizmet vermesi planlanıyormuş.

YemekSepeti.com yönetiminden şimdilik bir bilgi alamasak da sitenin beta sürecinin bitmesinin ardından, hem servisin tanıtımı hemde şirketin yurtdışı genişleme süreci hakkında bilgi edinebileceğimizi söyleyebiliriz.

Rusya pazarında YemekSepeti.com modelinde iş yapan girişimler var mıdır bilemiyoruz, ancak şirketin zaten tüm bu fizibiliteleri yaparak ülkeye giriş yaptığı ortada. Eğer tüm planlar yolunda gider ve YemekSepeti.com Rusya pazarında Türkiye'de yakaladığı başarıyı yakalayacak olursa, ülkemizden dünyaya açılıp başarı yakalamış sayılı girişimlerden biri olacaktır ki bu da bizi fazlasıyla mutlu eder.

YemekSepeti.com'un "Rusya ile vizeleri kaldıran" girişimi ve bundan sonraki global açılımı ile ilgili detayları aldığımızda ayrıca bildiriyor olacağız.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.