Özel Alışveriş 2.0 Başlıyor: Priverazzi!

Özel Alışveriş 2.0 Başlıyor: Priverazzi!

Türkiye internet pazarının en önemli iş modellerinden biri olduğunu ispatlayan özel alışveriş kulübü konseptinin değerini çeşitli yazılarımızda sizlerle paylaşmıştık. Bu alandaki fırsatın farkında olduğumuz için son dönemlerde konuyla ilgili biz de çalışmalar yapıyorduk.

Bugün itibariyle özel alışveriş kulübü mantığına yeni bir yön verecek ve tamamen Webrazzi'nin sahibi olduğu Priverazzi'yi sizlere sunmaya hazırız.

Genel internet kullanıcısının özel alışveriş kulüplerinden beklediği gibi önemli markaların ürünlerine %70'e varan indirimlerle sahip olmanızı sağlamanın yanında, Priverazzi olarak önemli bir fark daha yaratıyor olacağız.

Önde gelen internet girişimlerinin hisselerine %70'e varan indirimlerle sahip olabilirsiniz!

Sadece Türkiye'nin değil, dünyanın da önde gelen internet girişimlerinin hisselerine şirketin halka açık olması zorunluğunu göz önüne almadan, tamamen hisse sahibi şirket çalışanları ile yapacağımız anlaşmalar ile sahip olmanızı sağlıyoruz.

iPad, Nexus One, iPhone 4G gibi özel ürünlere %70 indirimle sahip olmak ister misiniz?

Dünyanın viral olarak en çok ses getiren ürünlerinin hangileri olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Amerika'daki tedarikçilerle yaptığımız anlaşmalar sayesinde ürünleri tamamen sizlere özel olarak Türkiye pazarına hem de indirimli olarak sunuyor olacağız.

Hemen kaydınızı yaptırın, ilk 1000 kişi arasına girin!

Sözü çok fazla uzatmayalım. Priverazzi bugün itibariyle ön kayıtları alıyor. Aşağıdaki linkten sadece e-posta adresi ile kaydını gerçekleştiren ilk 1000 Webrazzi okuyucusu servisin ilk üyeleri olacaklar.

www.webrazzi.com/priverazzi?ref=webrazzi

Priverazzi'de görmek istediğiniz marka, ürün ve şirketleri bizimle paylaşırsanız, size en iyi hizmeti sunabilmemiz için fazlasıyla yardımcı olmuş olursunuz. İlginize şimdiden teşekkürler.

GÜNCELLEME: Priverazzi artık herkese açık, kayıt için tıklayın!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.