Erhan Erdoğan Gemiden Ayrılıyor...

25 Şubat 2008'de Webrazzi'ye katılan Erhan Erdoğan bugün itibariyle Analist/Yazar görevinden ayrılıyor. Erhan, son dönemlerde işlerinin yoğunluğu sebebiyle zaman sıkıntısı yaşamaya başlamış ve bu sebeple yazı sıklığı da azalmıştı. Uzun süre sevenload'daki görevini Webrazzi ile birlikte yürütmeye çalışmış olsa da, artık o taraftaki yoğunluğunun da artmasından dolayı bir karar vermesi gerekiyordu.

Bugüne kadar Webrazzi'ye yazıları ve bakış açısıyla değer katan Erhan, Webrazzi'nin de temel taşlarından birisi olarak anılıyordu. O yüzden açıkcası bu yol ayrılığı bizlere oldukça garip geliyor...

sevenload gibi rekabet avantajının önemli olduğu, Türkiye'de hizmet veren bir internet şirketinde çalışmasına rağmen her zaman etik değerlerini koruyan ve iki işi birlikte sürdürürken olması gerektiği gibi bir duruş sergileyen Erhan'a buradan bugüne kadar gösterdiği özveri ve destek için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

Bugüne kadar Erhan'ın yazdığı 107 yazı bulunuyor Webrazzi'de. Yazıları tekrar okumak, gözden geçirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Türkiye internet pazarında zaten yaptığı güzel işlere yenilerini katarak devam edeceğine ve önemli yerlere geleceğine gönülden inandığım Erhan Erdoğan'ı kişisel web sitesi www.erhanerdogan.com.tr'den takip edebilirsiniz. Twitter ve FriendFeed hesaplarını zaten biliyorsunuzdur. ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.