Erhan Erdoğan Gemiden Ayrılıyor...
Genel

Erhan Erdoğan Gemiden Ayrılıyor...

25 Şubat 2008'de Webrazzi'ye katılan Erhan Erdoğan bugün itibariyle Analist/Yazar görevinden ayrılıyor. Erhan, son dönemlerde işlerinin yoğunluğu sebebiyle zaman sıkıntısı yaşamaya başlamış ve bu sebeple yazı sıklığı da azalmıştı. Uzun süre sevenload'daki görevini Webrazzi ile birlikte yürütmeye çalışmış olsa da, artık o taraftaki yoğunluğunun da artmasından dolayı bir karar vermesi gerekiyordu.

Bugüne kadar Webrazzi'ye yazıları ve bakış açısıyla değer katan Erhan, Webrazzi'nin de temel taşlarından birisi olarak anılıyordu. O yüzden açıkcası bu yol ayrılığı bizlere oldukça garip geliyor...

sevenload gibi rekabet avantajının önemli olduğu, Türkiye'de hizmet veren bir internet şirketinde çalışmasına rağmen her zaman etik değerlerini koruyan ve iki işi birlikte sürdürürken olması gerektiği gibi bir duruş sergileyen Erhan'a buradan bugüne kadar gösterdiği özveri ve destek için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

Bugüne kadar Erhan'ın yazdığı 107 yazı bulunuyor Webrazzi'de. Yazıları tekrar okumak, gözden geçirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Türkiye internet pazarında zaten yaptığı güzel işlere yenilerini katarak devam edeceğine ve önemli yerlere geleceğine gönülden inandığım Erhan Erdoğan'ı kişisel web sitesi www.erhanerdogan.com.tr'den takip edebilirsiniz. Twitter ve FriendFeed hesaplarını zaten biliyorsunuzdur. ;)

Yorumlar (11)
 1. Üzüldüm doğrusu. Yine de zaman buldukca yazmasını isterdim. Keyifliydi okumak.

  Sevenload`da başarılar dilerim.

 2. Özgür Emre Öztürk Özgür Emre Öztürk

  Hayırlısı olsun Webrazzi ve Erhan için.

 3. Hasan Basusta Hasan Basusta

  Bugüne kadar yazılarından çok şey öğrendim Erhan, bazen derin düşüncelere daldım, o düşüncelerden senaryolar yarattım. O yüzden bu ayrılığa çok üzüldüm. Gerçi biz gene karşılaşır, görüşürüz arada bir de kahve içeriz. Artık analizlerini yazılı olarak değil sözlü olarak dinleyeceğiz demek ki. Genç yaşına rağmen harika bir konumdasın. Yolun zaten açık daha da açık olsun :)

 4. Erhan'sız bir Webrazzi düşünmek zor geliyor. O yüzden bu ayrılığı kağıt üzerindeymiş gibi düşünüp önemli olanın gönüllerin bir olması gerektiğini söylemek istiyorum.

  Güzel birliktelik için hem Webrazzi'ye hem de Erhan'a teşekkür ederim. Gelecekte de başarılarının devamını dilerim.

 5. İdris Cin İdris Cin

  Değerli ve keyifli yazıları için ben de teşekkür ederim Erhan'a. Hem Webrazzi, hem Erhan, hem de SevenLoad için yeni başarıları tetikleyecek hayırlı bir karar olması dileğiyle..

 6. Can Erdoğan Can Erdoğan

  Erhan'ın bir şekilde Webrazzi'ye yine katkıda bulunacağından eminim. Tüm verilen kararların herkes için en iyisi olacağından eminim.

  Webrazzi'ye Erhan'sız yolunda ve Erhan'a da projelerinde başarılar...

 7. Devrim Demirel Devrim Demirel

  Erhan'ı Webrazzi sayesinde tanıdık. Kariyerinin devamında başarılar Erhan. Her iki taraf için de hayırlı olsun, hayırlısı olsun.

 8. Yedincisenol Yedincisenol

  Çok yazı yazmış,ayrılığı beni de üzdü. Erhan Erdoğan'a projelerinde başarılar diliyorum.

 9. Eylos Eylos

  Erhan arkadaşımıza bu zamana kadar paylaşmış olduğu değerli yazıları için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

 10. Uğur Özmen Uğur Özmen

  Erhan'ın büyüyüp olgunlaşmasında Webrazzi'nin etkisi oldukça büyük. Erhan da Webrazzi'nin tanınmasına etkin rol oynadı. Evden ayrılıp artık daha büyük sorumluluklar alan bir evlat gibi sanki...

  Her zaman karşılıklı iyi niyetlerin olacağına eminim. Her iki taraf için de hayırlısı olsun.

 11. Erhan Erdoğan Erhan Erdoğan

  Değerli arkadaşlarım. Yorumlarınız ve dilekleriniz benim için çok değerliydi. Ne yazsam eksik kalacak. Çok teşekkür ederim hepinize. (Arda Kutsal ve tüm Webrazzi ailesi için ayrı bir yazı yazacağım önümüzdeki günlerde. Buradan olmayacak.:)