Webrazzi'ye hoşgeldin Erhan Erdoğan!

Webrazzi'de son dönemlerde uzun süredir planladığım küçük değişimleri hayata geçirme hareketine başlamıştım. Değişim dediğime bakmayın, Webrazzi'de içerik, konsept ya da konu yönünden bir farklılıktan bahsetmiyorum.

Örnek vermem gerekirse, son zamanlarda özellikle yeni web girişimlerinin analizinde yavaş kaldığımı farkettim. Dünyada yayına alınan ve aslında okuyucularımla paylaşmak istediğim girişimleri zamansızlıktan ötürü paylaşamaz oldum. En önemlisi ise haber seçer oldum. Çünkü bir tarafta hazırlamakta olduğum uzun bir analiz oluyor bir tarafta ise tanıtılmayı bekleyen yeni bir veya daha fazla web girişimi. Bu durumda seçimi genelde analiz tarafından yapar olmuştum. Uzun lafın kısası Webrazzi'de bir değişim, güçlenme ve gelişim ihtiyacını hissetmeye başlamıştım.

Planlarım çerçevesinde bugün itibari ile Webrazzi okuyucuları bu bünyede yeni bir yazarla tanışıyor olacaklar: Erhan Erdoğan

Erhan ErdoğanErhan Erdoğan, son dönemlerde Webrazzi'de yazdığı yorumlarla dikkatimi çeken, kendi blogunu takip etmeye başladığım, sonrasında Teknoloji Holding bünyesinde Embrio'da staj yapmakta olduğunu öğrendiğim, bunların yanında kişisel web girişimleri için çalışmalarını sürdüren, hem çok dolu hem de düşünen değerli bir genç arkadaşım.

Webrazzi'de yazar olabilmek için (özellikle bu saatten sonra) hassas kriterler olduğuna inanıyorum. Doğru girişimlere odaklanmak, doğru gelişmeleri tespit edebilmek, dengeli yazılar yazabilmek, üslup, ilişkiler vs..vs..

Erhan Erdoğan'ın tanışmamız ve kendisine Webrazzi'de yazar olması için teklif götürdüğüm döneme kadar benimle olan e-posta ve yorum trafiğinden gördüğüm, bu kriterleri karşılamış olmasıydı. Beni haberdar ettiği gelişmeler, dikkatimi çektiği girişimler ve bunun gibi birçok nokta benim odağımı gerektiriyordu ve benim adıma doğru tespitlerdi.

Uzun lafın kısası bugünden itibaren Erhan Erdoğan Webrazzi'de yazar olarak çalışmaya başlamıştır. Kendisi büyük oranda yeni web girişimlerinin incelenmesi ile meşgul olacak, ve dönem dönem belirli bir alandaki girişimlerin ortak analizlerini paylaşacaktır.

Kendisine hoşgeldin diyor ve başarılar diliyorum.

NOT: Ülkemizdeki yeni nesil web girişimi sahiplerinin bulten (at) webrazzi.com adresine basın bültenlerini gönderebileceğini ve bizi herhangi bir konuda bilgilendirebileceklerini tekrar hatırlatmak isterim.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.