Webrazzi iPhone uygulaması App Store'da

Webrazzi iPhone uygulaması App Store'da

Çoğunlukla dizi ve film yapımcılığı tarafında hizmet vermekte olan Istanbul MassMedia 2008'in son çeyreğinde Sevenice, LLC'yi bünyesine katarak dijital medya çözümleri de sunmaya başlamıştı.

Şirket iPhone uygulamaları konusunda da çözüm ortaklarıyla hizmet vermeye başlamasını takiben ekolay.net ve Webrazzi için ilk ürünlerini iPhone App Store'a ekledi.

Sevenice'ın web sitesinden Webrazzi iPhone uygulaması hakkında bilgi alabileceğiniz gibi App Store'dan da uygulamamızı hemen yükleyebilirsiniz.

iPhone kullanıcıları için Webrazzi yazılarına kolaylıkla ulaşmayı sağlayan uygulama için Sevenice'a ve çözüm ortağı olan i-code'a teşekkür ederiz.

Yazımın başında da belirttiğim gibi Sevenice'ın aynı zamanda ekolay.net için hazırladığı bir uygulama bulunuyor. Portalı iPhone üzerinden takip etmeyi kolaylaştıran uygulamayı yine Sevenice web sitesinden inceleyebilir ya da App Store'dan indirebilirsiniz. Ayrıca belirtmekte fayda var, ekolay iPhone uygulaması yayına girmesinin ardından App Store'da haber kategorisinde Türkiye'den en çok indirilen uygulama olmuş.

iPhone uygulama pazarının Long Tail'da (uzun kuyruk) değerli geri dönüşler yaratabileceği App Store'daki yoğunluktan ve aldığımız başarı hikayelerinden ötürü ortada. Türkiye'de de bu alana dönük çalışmalarını başlatmış çeşitli firmalar olduğunu duyuyoruz. Sevenice ve Akinon Design Studio şu anda aklıma gelen sadece iki firma.

Eğer iPhone uygulamaları pazarında hazırladığınız uygulamalarla yer alıyorsanız ya da bu alana dönük çözümler üretiyorsanız yorumlarda paylaşırsanız sevinirim.

Tekrar Sevenice'a geliştirdiği Webrazzi iPhone uygulaması için teşekkür ederim. Hemen indirmek ve kurmak isterseniz linki tıklamanız yeterli olacaktır.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.