TechCrunch & Webrazzi MeetUp - İstanbul

TechCrunch & Webrazzi MeetUp

Webrazzi MeetUp San Francisco'nun haberini verdiğimde Mayıs ayı içinde İstanbul'da geniş kapsamlı bir etkinlik olacağından bahsetmiştim. Plandığım etkinlik malesef Mayıs ayına yetişmedi, ama sanırım bu gecikmeye de değdi.Başlıktan anlaşılacağı gibi Webrazzi MeetUp'ın İstanbul ayağı dünyanın en popüler Web 2.0 blogu olan TechCrunch ile birlikte gerçekleşecek ve TechCrunch & Webrazzi MeetUp adıyla hem bizim hem de onların tarafından lanse ediliyor olacak.

28 Haziran 2008'de gerçekleşecek etkinlik sadece bir buluşma olmayacak ve paneller, demo alanları, ürün lansmanları gibi birçok seansı kapsayan geniş çaplı bir organizasyon olarak karşınıza çıkacak.

TechCrunch'ın Avrupa'nın neredeyse tüm şehirlerinde gerçekleştirmekte olduğu etkinliklerinin bir ayağının da herzaman Avrupa ile anılması gereken İstanbul'umuzda olması için verdiğimiz yoğun çalışma sonuç verdi ve etkinlik Webrazzi tarafından organize edilecek şekilde 28 Haziran için netleşti.

TechCrunch ve TechCrunch UK'in editörü Mike Butcher'ın katılacağı ve bir de konuşma gerçekleştireceği etkinlik ile ilgili mekan ve program bilgisini çok kısa süre içinde paylaşıyor olacağım.

Mike Butcher'ın bu etkinliğe katılırken en önemli amacının ülkemizdeki Web 2.0 girişimlerini yakından tanımak olduğunu özellikle belirtmek istiyorum. Etkinliğin programını da olabildiğince değerli kılabilmek için bu vizyonu göz önüne alarak yapmaya çalışıyoruz.

28 Haziran Cumartesi günü akşama kadar sürmesi planlanan TechCrunch & Webrazzi MeetUp için takvimlerinizi işaretlemenizi rica ediyorum. Bu arada o gün herhangi bir Euro 2008 maçı yok :)

Etkinliğin son derece görkemli ve geniş kapsamlı olması için mekanlarla görüşmeler sürerken, elbette tahmin edileceği gibi ciddi anlamda sponsor ihtiyacımız da bulunmaktadır. TechCrunch & Webrazzi MeetUp'a sponsor olmak isteyen şirketler lütfen benimle en kısa sürede iletişime geçsinler.

Bu arada özellikle belirtmemde fayda var, TechCrunch & Webrazzi MeetUp sponsorları hem Webrazzi hem de TechCrunch üzerinden duyurulacaklardır.

Bu etkinlikle ilgili inanılmaz heyecanlı olduğum için mekan bilgileri netleşmeden TechCrunch ile tüm konularda anlaştığımız anda bu yazıyı yazmak istedim. Umarım heyecanımı ve bu etkinliğin değerini benim kadar sizler de paylaşırsınız.

En kısa sürede detaylarla bilgilendirmeye devam edeceğim.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.