23 Nisan'da San Francisco'da Webrazzi MeetUp!

23 Nisan'da San Francisco'da Webrazzi MeetUp!

Nisan ayında San Francisco'da gerçekleştirilecek olan Web 2.0 Expo'yu da fırsat bilerek 10 gün kadar Amerika'da olacağım. Bu seyahate Nokta A.Ş.'den de katılımcıların olacağı bir ekiple birlikte gidiyor olacağız. (Küçük çaplı bir Silikon Vadisi çıkartması diyebiliriz.)

Amerika'da bulunacağım süre içinde bir tanışma toplantısı gerçekleştirerek bölgedeki Türk ve yabancı internet girişimci ve yatırımcıları ile biraraya gelmeyi planlıyoruz.

Bu amaçla da uzun süredir aklımda olan bir etkinlik zincirini başlatmış olmak istiyorum. "Webrazzi Buluşması"...!

İlk kez düzenlenecek olan Webrazzi Buluşması (Webrazzi MeetUp), 23 Nisan'da San Francisco'da Nokta A.Ş.'nin sponsorluğunda gerçekleşecektir. Nokta'ya bu desteği için özellikle teşekkür etmek istiyorum.

Mekan organizasyonu ile ilgili gelişmeler önümüzdeki günlerde netleştiğinde ayrıca paylaşıyor olacağım. Ben mekan ve saat detaylarını paylaşana kadar 23 Nisan'da büyük olasılıkla Union Square çevresinde gerçekleşecek olan Webrazzi MeetUp'da bize katılmak isteyen okuyucularım, davet etmek istedikleri kişileri de düşünerek bana iletişim formum üzerinden ya da etkinlik (at) webrazzi.com adresinden katılımları ile ilgili bilgi gönderebilirler.

Tahmin edersiniz ki bir katılımcı limitimiz olacaktır, bu sebeple en kısa sürede ilgilenen kişiler sayı belirterek geri dönebilirlerse çok memun olurum.

Amacımız olabildiğince geniş bir network sağlamak olduğu için bölgede bulunan internet şirketlerinden tanıdıklarınızın da katılmasından memnun oluruz.

Şimdi bazı okuyucularım "daha Türkiye'de buluşma düzenlemeden Amerika'da mı düzenliyorsun!" diye çıkışabilirler. Mayıs ayında İstanbul'da da bir organizasyon olacak, ancak söz konusu organizasyon bir buluşmadan biraz daha geniş kapsamlı olacağı için aceleye gelemiyor. ;) Bana bu konuda biraz zaman verirseniz onun da detaylarını yakında paylaşıyor olacağım.

Şu an için San Francisco'daki Webrazzi MeetUp'a odaklandık ve katılmak isteyenlerin bilgilendirmelerini heyecanla bekliyoruz.

İletişim formu için tıklayabilir ya da etkinlik (at) webrazzi.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.