23 Nisan'da San Francisco'da Webrazzi MeetUp!
Etkinlikler

23 Nisan'da San Francisco'da Webrazzi MeetUp!

Nisan ayında San Francisco'da gerçekleştirilecek olan Web 2.0 Expo'yu da fırsat bilerek 10 gün kadar Amerika'da olacağım. Bu seyahate Nokta A.Ş.'den de katılımcıların olacağı bir ekiple birlikte gidiyor olacağız. (Küçük çaplı bir Silikon Vadisi çıkartması diyebiliriz.)

Amerika'da bulunacağım süre içinde bir tanışma toplantısı gerçekleştirerek bölgedeki Türk ve yabancı internet girişimci ve yatırımcıları ile biraraya gelmeyi planlıyoruz.

Bu amaçla da uzun süredir aklımda olan bir etkinlik zincirini başlatmış olmak istiyorum. "Webrazzi Buluşması"...!

İlk kez düzenlenecek olan Webrazzi Buluşması (Webrazzi MeetUp), 23 Nisan'da San Francisco'da Nokta A.Ş.'nin sponsorluğunda gerçekleşecektir. Nokta'ya bu desteği için özellikle teşekkür etmek istiyorum.

Mekan organizasyonu ile ilgili gelişmeler önümüzdeki günlerde netleştiğinde ayrıca paylaşıyor olacağım. Ben mekan ve saat detaylarını paylaşana kadar 23 Nisan'da büyük olasılıkla Union Square çevresinde gerçekleşecek olan Webrazzi MeetUp'da bize katılmak isteyen okuyucularım, davet etmek istedikleri kişileri de düşünerek bana iletişim formum üzerinden ya da etkinlik (at) webrazzi.com adresinden katılımları ile ilgili bilgi gönderebilirler.

Tahmin edersiniz ki bir katılımcı limitimiz olacaktır, bu sebeple en kısa sürede ilgilenen kişiler sayı belirterek geri dönebilirlerse çok memun olurum.

Amacımız olabildiğince geniş bir network sağlamak olduğu için bölgede bulunan internet şirketlerinden tanıdıklarınızın da katılmasından memnun oluruz.

Şimdi bazı okuyucularım "daha Türkiye'de buluşma düzenlemeden Amerika'da mı düzenliyorsun!" diye çıkışabilirler. Mayıs ayında İstanbul'da da bir organizasyon olacak, ancak söz konusu organizasyon bir buluşmadan biraz daha geniş kapsamlı olacağı için aceleye gelemiyor. ;) Bana bu konuda biraz zaman verirseniz onun da detaylarını yakında paylaşıyor olacağım.

Şu an için San Francisco'daki Webrazzi MeetUp'a odaklandık ve katılmak isteyenlerin bilgilendirmelerini heyecanla bekliyoruz.

İletişim formu için tıklayabilir ya da etkinlik (at) webrazzi.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

Yorumlar (5)
 1. Onur Almişlar Onur Almişlar

  Fırsatı olanlar için çok güzel bir etkinlik.Umarım başarılı olur.Daha gitmeden sabırsızlıkla dönmenizi bekliyorum.Bakalım neler olacak neler paylaşacaksınız dönüşte bizimle!

  İyi şanslar.

 2. Erhan Erdogan Erhan Erdogan

  http://www.erhanerdogan.com.tr/1/deneme_webrazzi_sitepal.htm

  şimdilik yorumsuz : ) yukarıdaki linkten sonra çıkarımları olanlar olacaktır ; )

 3. Umut Akyol Umut Akyol

  Çok nokta atışı bir buluşma olacak gibi görünüyor. :)

 4. John Titor John Titor

  @Arda, katılımcı istersen limitsiz olsun. allah aşkına sen bizi ne sandın şurda 100 kişiyiz zaten 95'imiz sektor olarak oluşmamış bir ortamda 2 veya 3 tekel arasında varolmaya çalışan yirmili yaşlarda hayat mücadelesi veren koder çocuklar diğerlerimiz de malum (bakınız burdaki tüm tartışma konuları) . Doğrusu biz burada belimizi henüz doğrultmadan Web 2.0 Expo‘ da meetuplar falan . Burda bir buluşma yapsak nitelikli kaç kişi gelecek veya gelebilecek ? . Garip geldi bana biraz . Hayal etmeden birşey olmaz, global düşünmek süper ! İmkan olsa gelmek ister miyiz ? Keşke ! .. bence bunun başlığı Arda Kutsal ve Nokta Aş san fransisko'da olmalıydı . Sanki biraz uçuyor muyuz ? yanılıyor olabilirim yine de fikrimi belirtmek istedim. saygılar

 5. @John Titor

  Zaten Webrazzi MeetUp Amerika'da yaşayan girişimci ve yatırımcılarla buluşmak için bir etkinlik olacak. Türkiye'de ayrıca bir organizasyon olacağını bildirdim yazıda. Sanırım yanlış anladın.