Webrazzi MeetUp San Francisco detayları ve tarih değişikliği
Etkinlikler

Webrazzi MeetUp San Francisco detayları ve tarih değişikliği

San Francisco'da gerçekleşecek olan ilk Webrazzi MeetUp'ın tarihini uygun ve istediğimiz mekan seçimini yapabilmek için bir gün sonrasına yani, 24 Nisan 2008'e çekmek zorunda kaldık.

Webrazzi MeetUp San Francisco, 121 Spears Street'de yer alan The Cosmopolitan Restaurant'da saat 19:00'da (7:00 pm) başlayacaktır. Yemekli bir organizasyon olacağı için katılımcıların son onaylarını vermeleri bizim için çok önemlidir.

Etkinliğe katılmak için Amerika'da yaşayan ve o tarihte Amerika'da olacak olan girişimci ve yatırımcılardan katılım mesajlarını aldık. E-posta gönderen katılımcılara ve ayrıca hali hazırda kontağımızın olduğu ve bilgilendirmemize gerek kalmayan kişiler de dahil olmak üzere herkese davetiyelerini bugünlerde online olarak gönderiyor olacağız. Katılımları ile ilgili son onaylarını verirlerse memnun oluruz.

Eğer henüz bilgi vermemiş ve katılmak isteyen kişiler olursa 24 saat içinde bize bilgi verebilmek için iletişim formundan ya da etkinlik (at) webrazzi.com adresinden e-posta gönderebilirler. Yemekli bir etkinlik olacağı için biz son sayıyı netleştirip mekanla paylaşmadan bilgilendirme yapmanız iyi olacaktır.

Göndereceğimiz davetiyelerde yemek menüsü ve mekan detaylarını da paylaşıyor olacağız.

Yorumlar (12)
 1. Katılımını onaylamış katılımcıların isimlerini de bir açıklayabilir misiniz? Böylece katılıp-katılmama, kimlerle görüşebileceğimiz gibi konularda kendimiz için daha doğru bir karar verebiliriz.

  Takdir edersiniz ki başbaşa yemek yemeyi ne siz ne biz isteriz:)

 2. Haluk Akın Haluk Akın

  Bu kez ABD'nin batı yakasını toparlıyorsunuz. Umarım çok güzel vakit geçirirsiniz.

  Doğu yakasını toparladığınızda orada olmak dileğiyle...

 3. Ufucuk Ufucuk

  Sırf şekil olsun diye amerika'da buluşmak kadar saçma birşey görmedim. webrazzi kendisini türkiye'nin techcrunch'ı falan mı sanıyor? türkiye de ki tüm şehirler bitti de, buluşmak için bir de amerika'da "meetup" yapın bakalım. orda yaptığınız bu "meetup"ın türkiye deki internet dünyası üzerine süper katkılar yapacağından kimsenin kuşkusu yok.

 4. @ufucuk

  Stress yapmışsın :)

  İstanbul'da Mayıs ayında bir organizasyon yapılıyor olacak. Ama bu sırada sen bir organizasyon düzenlemek ya da Türkiye internet sektörü için Webrazzi'den daha yüksek fayda sağlamak istersen severek destek oluruz.

  Bu arada eğer senin tabirinle "şekil olsun diye" San Francisco'da organizasyon yapmak istersen maliyetleri paylaşabilirim. Çok şekilli oluyor...

 5. @ufucuk: webrazzi turkiyenin tech crunch'u sekerim. period. (anlamadiysan, nokta.)

 6. Ahmet Kirtok Ahmet Kirtok

  Arda gelmişken New York'a da bekliyoruz seni. Haluk Akın'ın da söylediği gibi bir New York meetup da yapsak mı?

  Ne zamandır New York ve çevresinde bulunan ve internet sektöründe çalışan Türk arkadaşları bir araya getirme fikri var aklımda ancak yoğunluktan bir türlü fırsat bulamadık. Biz burada yapamadık, ama Arda Türkiye'den gelip bu işi başarıyor (sadece batı yakası da olsa).

  ufucuk bu nedenle Arda'nın büyük olgunlukla verdiği cevaptaki gibi eleştireceğimize biz nasıl katkıda bulunabiliriz diye düşünmemiz gerekir bence, değil mi?

 7. Daha geçen hafta Arda'yla "olumsuzluk saçanlar nereye gitti" diye konuşmuştuk, hoşgeldin ufucuk :)

  Ben samimi olarak her yazının altına benzer yaklaşımlarla yorumlar girmeni rica ediyorum, senin profilin Türkiye'de bir şeyler üretmek için çabalayanlara nelerle mücadele etmek zorunda kalacaklarını göstermek açısından bir okul niteliğinde.

 8. Ufucuk Ufucuk

  hep birlikte voltranı mı oluşturuyorsunuz?

  amerika'da ki bu buluşmanız, bir türk lokantasında karşılıklı oturup şiş kebap yiyebileceğiniz ve bulursanız iki duble de rakı parlatacağınız bir buluşmadan öteye gitmeyecektir. şayet, zaten yapmak istediğiniz buysa eyvallah, ama yapmak istediğiniz vatana millete hayırlı işlerse çok uzaklara gitmeye gerek yok. yapın adalarda bir mangal partisi bizde katılalım, san francisco da ki kebapın kokusu gelmez buraya.

 9. Banu Soysal Banu Soysal

  ufucuk, mangal partisi eşliğinde vatana millete hayırlı işlerin konuşulduğu bir etkinliğe gitmek isterseniz şayet, size ibrahim tatlıses'in albüm tanıtımlarına, basın mensubu sıfatıyla gitmenizi tavsiye ederim. hem ibo'nun kendi elleriyle hazırlayıp "bunları siz saygıdeğer basın mensupları için yaptım. yesenize ulan!" diye tatlı sert çıkışıp, gazetecilerin ağzına zorla tıkıştırdığı çiköfteleri mideye indirirsiniz, hem de aynı kişinin gelecekteki işfikirlerini dinleyip kendisiyle fikir alışverişinde bulunursunuz. bu esnada masanın üzerine çıkıp oynamaya başlayan oryantal dansöz de cabası...

 10. Onur Almişlar Onur Almişlar

  @ufucuk Voltranı oluşturuyoruz.Biz gitmeden burada,gidenler orada...Ama hep birlikte voltranı oluşturuyoruz!Bunun için çok mutluyuz.Keşke voltranı oluşturmak için daha çok kişi olsak.Ama sizin yorumlarınızda voltranı oluştururken çok katkı sağlayacaktır.Voltran,voltran,voltran

 11. @ufucuk

  Allah akıl fikir versin, ne diyebilirim ki? :)

 12. Ufucuk Ufucuk

  Amerika'da şu anda ayın 25'i. Ne oldu meetup merak ettik? Michael Arrington falan da katıldı mı? Voltran'ı falan oluşturacaktınız, internet sektörünü kurtaracaktınız, merak içinde bekliyoruz gelişmeleri.