Webrazzi MeetUp - San Francisco'nun ardından

Webrazzi MeetUp - San Francisco'nun ardından

Web 2.0 Expo için San Francisco'da bulunduğum süre içinde burada yaşayan Türk girişimci ve yatırımcı dostlarımızla biraraya gelmek için Webrazzi MeetUp adı altında bir etkinlik organize ettiğimizi biliyorsunuz.

Webrazzi MeetUp

Nokta'nın sponsorluğunda gerçekten benim çok beğendiğim bir restaurant'ta yemekli olarak gerçekleştirdiğimiz etkinliğimize davetli olarak katılan 30 kişiyle birlikte yaklaşık 3,5 saatlik Web 2.0 konulu yoğun bir zaman dilimi geçirdik.

Webrazzi MeetUp

Webrazzi MeetUp

Webrazzi MeetUp'ın ilk ayağı biraz da zamanlamanın etkisiyle San Francisco'da gerçekleşmiş oldu. Buluşmamızın değerlendirmesini benim yerime katılan dostlarımızın yapmasını tercih ettiğim için ben bu konuda fazla yorum yapmak istemiyorum. Ancak bu tür toplantıların ne kadar önemli olduğunu, odaklı, değerli ve entellektüel seviyesi yüksek bir grupla gerçekleştirildiğinde nasıl pozitif fayda sağladığını gördüğümü söylemeden edemeyeceğim.

Davetimize olumlu yanıt vererek katılan tüm dostlarımıza ve sağladığı değerli destek için Nokta'ya çok teşekkür ediyorum.

Webrazzi MeetUp

Webrazzi MeetUp

Webrazzi'nin İstanbul'da da Mayıs ayında bir etkinliği olacağını bildirmiştim. Pazartesi günü İstanbul'a dönüşümle birlikte yoğun olarak bu program üzerinde çalışmaya başlayacağım ve detayları kısa süre içinde sizlerle paylaşacağım.

NOT: Fotoğrafların bazılarını yazı aralarına ekledim. Nokta tarafından Negatif üzerinden paylaşılan kalan bölümüne ise buradan ulaşabilirsiniz. Birden fazla makine ile fotoğraf çekildiği için yeni fotoğraflar geldikçe paylaşıyor olacağım.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.