Insights kapsamlı içerikleri ve raporlarıyla içgörü yaratıyor, stratejilere yön veriyor. Popüler Insights içeriklerine göz atın.
Son teknolojinin etkilerini Webrazzi merceğiyle inceleyin, detayları görün, güçlü stratejiler yaratın. Özel makaleler ve raporlara erişmek için hemen harekete geçin.

Webrazzi Üyesi

Country Manager
@Rtb House
Koleksiyonları 0
Henüz koleksiyonlarına eklediği bir içerik yok.
Yorumları 14 Tümü
 • 15 Temmuz 2011

  esprili bir yaklaşımsa başlarsam Tividoyu ilk pastanın üzerinde gördüm:) ama yayınlanmaya başladığı günden bugüne takip edildiğinde yabana atılmayacak bir içeriğe sahip olan günden güne geliştirildiği göz önüne alınırsa arkasında çalışan her kişinin bu işe kafa yorduğu belli olmakta.. en azından bir kere tıklanıp fikir sahibi olunması gerek..

  1. 15 Temmuz 2011

   Seni aramızda görmek güzel, yakında bayanları daha da çok ilgilendirecek bölümler de açmayı planlıyoruz. Aramıza hoş geldin. Güzel yorumun içinde teşekkür ederiz.

 • 15 Temmuz 2011

  Öncelikle ürün yelpazesi çok geniş sitenin. İnternette bulunan bir çok forum gibi sadece elektronik alet ya da araba vs gibi kısıtlı konularda değil, hayatın her köşesinden ürünlerle ilgili bilgi mevcut bu haliylede gayet orjinal bir site. Bunun üstüne bir çok kullanıcının birbiriyle etkileşimiyle beraber ortaya çıkan tecrübe ve bilgi birikimi gerçekten devasa.

  Elinize sağlık.

  1. 15 Temmuz 2011

   Çok teşekkürler:)

 • 13 Temmuz 2011

  Serkan kose nin ki ogretmenim olur yaptigi aciklamadaki gbi kesinlikle boyle birsey soz konusu degildir. Hocamin projesininde en kisa zamanda hak ettigi yerlere gelecegine eminim.