Webrazzi Üyesi
Country Manager @Rtb House

KISA BİLGİ

RTB House Country Manager

WEBRAZZİ YORUMLARI (14)

 1. Tivodo.com: Ürün Odaklı Sosyal Ağ

  esprili bir yaklaşımsa başlarsam Tividoyu ilk pastanın üzerinde gördüm:) ama yayınlanmaya başladığı günden bugüne takip edildiğinde yabana atılmayacak bir içeriğe sahip olan günden güne geliştirildiği göz önüne alınırsa arkasında çalışan her kişinin bu işe kafa yorduğu belli olmakta.. en azından bir kere tıklanıp fikir sahibi olunması gerek..

  1. Seni aramızda görmek güzel, yakında bayanları daha da çok ilgilendirecek bölümler de açmayı planlıyoruz. Aramıza hoş geldin. Güzel yorumun içinde teşekkür ederiz.

 2. Tivodo.com: Ürün Odaklı Sosyal Ağ
  Denizhan Denizhan

  Öncelikle ürün yelpazesi çok geniş sitenin. İnternette bulunan bir çok forum gibi sadece elektronik alet ya da araba vs gibi kısıtlı konularda değil, hayatın her köşesinden ürünlerle ilgili bilgi mevcut bu haliylede gayet orjinal bir site. Bunun üstüne bir çok kullanıcının birbiriyle etkileşimiyle beraber ortaya çıkan tecrübe ve bilgi birikimi gerçekten devasa.

  Elinize sağlık.

  1. Çok teşekkürler:)

 3. Tivodo.com: Ürün Odaklı Sosyal Ağ

  Serkan kose nin ki ogretmenim olur yaptigi aciklamadaki gbi kesinlikle boyle birsey soz konusu degildir. Hocamin projesininde en kisa zamanda hak ettigi yerlere gelecegine eminim.