Blockchain Talks: DevConnect İstanbul'da!

Canlı yayın serimizin "Yılın en büyük Ethereum etkinliği DevConnect İstanbul'da!" başlıklı yedinci bölümü, 2 Kasım Perşembe günü saat 11:00'de gerçekleşecek.
Blockchain Talks: DevConnect İstanbul'da!

Blockchain Talks canlı yayın serimizin altıncı bölümünde "Oyun sektörünün geleceği, Web3 ve AI" konularına odaklanmıştık. Canlı yayın serimizin yedinci bölümü ise 2 Kasım Perşembe günü saat 11:00'de gerçekleşecek.

Blockchain Talks'un yedinci bölümünde yılın en büyük Ethereum etkinliği olan DevConnect İstanbul etkinliğine odaklanacağız. DevConnect İstanbul'u ve Paribu Hub'ın DevConnect haftasında gerçekleştireceği d:pact konferansını canlı yayınımızda derinlemesine konuşacağız.

Konuşmacıları arasında Paribu Ventures direktörü Utku Dördüncü ve Ethereum Foundation'da yazılım geliştirici olan Kaan Uzdoğan'ın yer aldığı serimizin yedinci canlı yayını Webrazzi'nin içerikten sorumlu genel müdür yardımcısı Ahmet Buğra Ferah'ın moderatörlüğünde gerçekleşecek.

Paribu'nun, Paribu Ventures ile girişimlere yatırım yapacağını ilk olarak 2022 yılının Ocak ayında sizlere aktarmıştık. Yatırımlarına devam eden Paribu Ventures'ın ilk yılında 19 girişime 6,5 milyon doların üzerinde yatırım yaptığını hatırlatalım. 

Canlı yayınımızda DevConnect İstanbul ile ilgili pek çok detayı bulabilirsiniz. 2 Kasım Perşembe günü saat 11:00'de görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.