Blockchain Talks: Oyun sektörünün geleceği, Web3 ve AI

Blockchain Talks canlı yayın serimizin "Oyun sektörünün geleceği, Web3 ve AI" başlıklı altıncı bölümü 7 Haziran Çarşamba günü saat 11.00'de gerçekleşecek.
Blockchain Talks: Oyun sektörünün geleceği, Web3 ve AI

Blockchain Talks canlı yayın serimizin beşinci bölümünde "Web3'te Venture Builder modeli ve Web3 Native olmak"  konusuna odaklanmıştık. Canlı yayın serimizin altıncı bölümü ise 7 Haziran Çarşamba günü saat 11.00'de gerçekleşecek.

Blockchain Talks'un altıncı bölümünde "Oyun sektörünün geleceği, Web3 ve AI " konularına odaklanacağız. Hem oyun sektörünün geleceğini hem de Web3 ve yapay zekanın oyun sektörü üzerindeki etkilerini alanında uzman isimler ile birlikte canlı yayınımızda derinlemesine konuşacağız.

Konuşmacıları arasında Paribu Ventures direktörü Utku Dördüncü ve 'in yer aldığı serimizin altıncı canlı yayını Webrazzi'nin içerikten sorumlu genel müdür yardımcısı Ahmet Buğra Ferah'ın moderatörlüğünde gerçekleşecek.

Web3'ün popülerliğinin artması ile birlikte bu alanda hizmet veren girişimlere yapılan yatırımlarda da önemli bir artış yaşandığını ve Web3 yatırımları konusunda söz sahibi olmak isteyen Paribu'nun geçtiğimiz Ocak ayında Paribu Ventures'ı duyurduğunu da hatırlatalım. 

Canlı yayınımızda oyun sektörünün geleceği, Web3 ve AI ile ilgili pek çok önemli detayı bulabilirsiniz. 7 Haziran Çarşamba günü saat 11.00'de görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.