Webrazzi'nin 2023 yılı için konferans takvimi belli oldu!

Webrazzi'nin 2023 yılındaki konferans takvimi belli oldu. Bu senenin ilk konferansı, Webrazzi XYZ olacak.
Webrazzi'nin 2023 yılı için konferans takvimi belli oldu!

Geçtiğimiz aralık ayında düzenlediğimiz Webrazzi Fintech ile 2022'deki konferanslarımızı noktalamış ve yeni konferans takvimi için heyecanlanmaya başlamıştık. Birçok Webrazzi takipçisinin ve okuyucusunun yakından beklediği o gün geldi çattı; 2023 yılı için konferans takvimimiz belli oldu!

Bir süre önce, henüz pandemi hayatlarımızdayken sadece online olarak gerçekleştirdiğimiz konferans deneyimi, geçtiğimiz yıl boyunca hem online hem de offline olarak gerçekleşti. Bu sayede daha geniş bir kitleye ulaşmayı da başardık. Bu sistemi 2023'te aynı şekilde devam ettireceğimizi en baştan belirtelim. Yani dileyenler fiziksel olarak konferansa katılabilecek, dileyenler Webrazzi konferanslarını online olarak takip edebilecek. 

3 Mayıs'ta web3 odaklı yeni bir konferans deneyimi: Webrazzi XYZ

Gelelim bu sene takvimimizde nelerin yer aldığına. Öncelikle, 2023'te Webrazzi E-ticaret ve Webrazzi Dijital konferanslarımız olmayacak, onun yerine değişen trendleri baz alarak hayata geçirdiğimiz Webrazzi XYZ konferansımızı, 3 Mayıs 2023'te gerçekleştireceğiz.

İnternet dünyası değişiyor, Web 2.0’i size ilk Webrazzi anlatıyordu. Şimdi sıra 3. nesilde. Dijital pazarlamadan, e-ticarete web3 hayatımızda nasıl yer alacak sorusunun cevabını sizlere aktaracak olan Webrazzi XYZ'de e-ticaret, dijital pazarlama, finans ve içerik gündemimizde olacak. Başarılı dijital reklam kampanyaları, müşteriye ulaşmada ve tutundurmada yeni kanallar sizlerle olacak. 

New HR Summit 2023: 20 Eylül 

20 Eylül 2023 tarihinde ise "Dijitalleşen İş Dünyasının İnsan Kaynakları Zirvesi" New HR Summit 2023 için Wyndham Grand İstanbul Levent'te olacağız. Crenvo İK ile birlikte gerçekleştirdiğimiz konferansımızda değişen ve radikalleşen İnsan Kaynakları’nın lokal ve küresel çaptaki profesyonellerini ağırlayacağız.

Webrazzi Summit 2023: 25 Ekim

Herkesin merakla beklediği, teknolojiye dair ne varsa en ince detaylarına kadar konuştuğumuz Webrazzi Summit 2023 ise bu sene 25 Ekim'de gerçekleşecek. Türkiye girişimcilik ve teknoloji ekosisteminin buluşma noktası olan ve yılda bir kere gerçekleşen Webrazzi Summit'te, her yıl olduğu gibi birbirinden önemli yerli ve yabancı konuşmacılara ve binlerce katılımcıya ev sahipliği yapacağız. Geçtiğimiz yıl kapasitenin dolması nedeniyle etkinliğin fiziki bilet satışını bir hafta önce kapattığımızı da hatırlatalım. Katılmak isteyenler gecikmesin.

Webrazzi Fintech 2023: 13 Aralık

Fintech dünyasının nabzını tutacağımız yılın son konferansı Webrazzi Fintech 2023 ise 13 Aralık tarihinde gerçekleşecek. Konferansımızda günümüzün yeni finansal teknolojileri, bankacılığın dönüşümü, blockchain entegrasyonu, regtech ve öne çıkan tüm başlıklarını girişimciler ve sektörün lider finansal kuruluşları ile masaya yatıracağız.

Tech.eu Summit: 24 Mayıs 2023

Bitti mi? Bitmedi. Webrazzi olarak Avrupa'nın önde gelen teknoloji medyası Londra merkezli Tech.eu'yu satın aldığımızı daha önce sizlere aktarmıştık. Tech.eu ile gerçekleştirdiğimiz ilk konferans olma özelliğini taşıyan Tech.eu Summit ise yaklaşık 100 konuşmacı ve 1000'den fazla katılımcı ile birlikte Mayıs ayında gerçekleşmişti. Geçtiğimiz yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz Tech.eu Summit'in ikincisi de 24 Mayıs 2023 tarihinde yine Belçika'nın başkenti Brüksel'de gerçekleşecek

Sponsorluk ve biletler

Konferanslarımıza sponsor olmak için [email protected]'a mail atabilirsiniz. Aynı zamanda etkinlik sayfalarında bulunan "Bilet Al" butonlarından tüm konferanslarımıza ister fiziksel ister online için bilet alabilirsiniz. Şu anda Süper Erken Kayıt indirimlerinden yararlanabileceğinizi de hatırlatalım.

2023 konferanslarımızda görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.