New HR Summit 2022'nin konferans programı belli oldu

2019 yılında, CrenvoİK ve Webrazzi iş birliği ile düzenlemeye başladığımız New HR Summit, bu sene 21 Eylül tarihinde, Wyndham Grand İstanbul Levent'te fiziksel olarak katılımcılarla buluşacak.
New HR Summit 2022'nin konferans programı belli oldu

2019 yılında, CrenvoİK ve Webrazzi iş birliği ile düzenlemeye başladığımız New HR Summit, bu sene 21 Eylül tarihinde, Wyndham Grand İstanbul Levent'te fiziksel olarak katılımcılarla buluşacak. Crenvo İK, New HR Summit'te değişen ve radikalleşen insan kaynaklarının lokal ve küresel çaptaki profesyonellerine, deneyimlerini paylaşmaları adına eşsiz bir sahne sunarken; katılımcılar için de çok değerli bir networking imkânı sağlayacak.

Konferansımızın ilk tur ve ikinci tur konuşmacılarını geçtiğimiz haftalarda sizlerle paylaşmıştık. Şimdi New HR Summit'in konferans programı da belli oldu. 

Çevik dönüşümden yetenek edinmeye, insan kaynakları sektörünün dijital dönüşümünden organizasyonel gelişim ve şirket içi kültüre merak edilen birçok konunun yanı sıra, hibrit ve esnek çalışmayı uygularken şirket kültürüyle bağı korumak, kadın liderliği gelişimi, iş yerinde mutualizm kültürü, dijital yetenek, şirket kültürü ve çalışan bağlılığı, İK'nın Web3 ve Metaverse'teki yolu, yetenek kazanımını geliştirmek ve çok daha fazlası New HR Summit'te gündemimizde olacak. 

New HR Summit 2022'nin konferans programına ve birbirinden değerli konuşmacılarına buradan göz atabilirsiniz. Ayrıca katılımcılar için çok değerli bir networking imkanı sağlayacak New HR Summit'e katılmak için buradan bilet alabileceğinizi hatırlatalım.

21 Eylül'de görüşmek üzere!

SPONSORLAR

Elmas Sponsor

Platin Sponsor

Altın Sponsorlar

Gümüş Sponsorlar

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.