Ev sahibi olmadığını paylaşan Elon Musk, arkadaşlarının evlerinde kalıyor

Tesla'nın başarısı ile birlikte dünyanın en zengin insanı konumunda bulunan Musk, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği bir röportajda ev sahibi olmadığını paylaştı.
Ev sahibi olmadığını paylaşan Elon Musk, arkadaşlarının evlerinde kalıyor

Günümüzün en popüler isimleri arasında yer alan Elon Musk, ilginç açıklamaları ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Tesla'nın başarısı ile birlikte dünyanın en zengin insanı konumunda bulunan Musk, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği bir röportajda ev sahibi olmadığını paylaştı.

Hatırlatmak gerekirse 2018 yılının Nisan ayında Tesla CEO'su Elon Musk'ın fabrikada yatmaya başladığını sizlere aktarmıştık. Yaklaşık 4 yılın ardından oldukça ilginç bir açıklama ile tekrar karşımıza çıkan Musk, röportajda San Francisco Bay Area'ya gerçekleştirdiği seyahatlerde eve sahip olmadığı için arkadaşlarının evlerinde kaldığını dile getirdi.

Yukarıda da belirttiğimiz üzere dünyanın en zengin insanı konumunda bulunan Elon Musk'ın güncel servetinin 250 milyar doları aştığını da hatırlatalım. Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında Elon Musk'ın tiny house konseptine sahip olan 50 bin dolarlık prefabrik bir eve sahip olduğu ile ilgili bilgiler de ortaya çıkmıştı.

Elon Musk tarafından paylaşılan bilgilere göre ise Musk'ın şu an için kalıcı olarak kullandığı bir evi bulunmuyor. Diğer milyarderlerden farklı olarak lüks ev veya yata sahip olmayan Musk'ın bir uçağı bulunuyor. Musk'ın uçak sahibi olmasının temel amacı ise zamandan tasarruf etmek.

Elon Musk'ın Twitter'ın yüzde 9,2'sinin sahibi olduğunu geçtiğimiz haftalarda sizlere aktarmıştık. Kısa süre önce ise Twitter'ı satın almak için 43 milyar dolarlık teklif yapan Musk, röportajda teklifin kabul edilmemesi durumunda yedek bir plana sahip olduğunu da paylaştı. Son olarak Elon Musk'ın, Twitter satın alması ile ilgili yedek planının detaylarını paylaşmadığını da ekleyelim. Konu ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.