n11'den online market hizmeti: Market11

n11.com'un Market11 adını verdiği hizmet ile seçtiğiniz ürünler istediğiniz gün ve saatte ya da aynı gün size ulaşıyor. Üstelik n11.com kuponlarınızı da Market11 alışverişinde kullanabiliyorsunuz.

Pandemi ile birlikte en fazla talep gören sektörlerden biri hiç şüphesiz online marketler oldu. Bu dönemde özellikle e-ticaret sitelerinin de online market pazarında kendine yer edinmeye başladığını söyleyebiliriz. Dün bile Hepsiburada'nın büyüyen online market kategorisine, ikinci markası hepsimarket'i eklediğini sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise n11.com'un Market11 ile online market hizmetine adım attığını görüyoruz. 

n11.com'daki kuponlar Market11'de kullanılabiliyor

n11.com'un Market11 adını verdiği hizmet ile seçtiğiniz ürünler istediğiniz gün ve saatte ya da aynı gün size ulaşıyor. Üstelik n11.com kuponlarınızı da Market11 alışverişinde kullanabiliyorsunuz. Şu anda Market11'e göz attığımızda hizmetin İstanbul'da her yerde aktif olmadığını görüyoruz. Market11, şu an için Avrupa yakasının bazı bölgelerinde hizmet veriyor. Anadolu yakasına ait bir adres seçtiğimde ise Market11'in kısa bir zaman sonra bu bölgede de aktif edileceği bilgisi paylaşılıyor. 

Market11 platformunda şimdilik Üçler, Sarıyer Market, Başgimpa, Show Market gibi zincir marketler yer alıyor. n11.com'un online market hizmetinde de tıpkı diğer platformlarda olduğu gibi ürünler kategoriler halinde sunuluyor. Şarküteriden temizlik ürünlerine, atıştırmalıklardan temel gıdaya her ürün ayrı kategoride kullanıcıya sunuluyor. 

Ankara, Kayseri de dahil olmak üzere farklı Anadolu şehirlerinde sınırlı bölgede hizmet veren Market11'e buradan göz atabilirsiniz. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.