Firmaların 3 dakikada e-ticaret sitesi açmasını sağlayan girişim: Goyomod

Yaklaşık 8 ay içinde geliştirilen Goyomod, firmaların herhangi bir teknik destek veya müşteri hizmetlerine gerek duymadan hızlıca e-ticaret sitelerini açabilmesi için geliştirildi.
Firmaların 3 dakikada e-ticaret sitesi açmasını sağlayan girişim: Goyomod

E-ticaret sitesi açmak isteyen küçük ve orta ölçekli firmalar için hazırlanmış aylık ve yıllık olarak kiralanabilir hazır e-ticaret sitesi temalarına sahip olan bir web yazılım uygulaması olarak karşımıza çıkan Goyomod, 2019 yılının Nisan ayında kuruldu.

Suat Yüksek, Mustafa Murat Arslan ve Ramazan Toprak tarafından kurulan Goyomod, şu an için 5 kişilik bir ekip tarafından yönetiliyor. Yaklaşık 8 ay içinde geliştirilen Goyomod, firmaların herhangi bir teknik destek veya müşteri hizmetlerine gerek duymadan hızlıca e-ticaret sitelerini açabilmesi için geliştirildi.

Firmaların 3 dakikada e-ticaret sitesi açmasını sağlayan Goyomod, 14 gün ücretsiz tam sürüm kullanma imkanı da sunuyor. Firmalar 3 dakika içinde e-ticaret sitelerini açtıktan sonra, hemen ürün eklemeye ve ödeme yöntemi entegrasyonunu yaparak satışlarına başlayabilirler.

Goyomod'un sunduğu özellikler arasında 3 dakikada aktivasyon, sektöre özgü farklı tema seçenekleri, CSS Custom ile seçilen tema renkleri ve fontlarında isteğe göre değişimi, sınırsız sayıda marka, kategori ve alt kategori ekleme, sınırsız sayıda ürün varyasyonu ekleme, indirim kuponları oluşturabilme, SEO’yu destekleyen blog oluşturma, Payu, Paytr, İyzico ve Wirecard Ödeme yöntemi entegrasyonu, kapıda ödeme, havale ve kredi kartı seçenekleri gibi özellikler de bulunuyor.

14 gün ücretsiz tam sürüm kullandıktan sonra ise aylık veya yıllık ödeme yapılarak hizmetin kiralanması gerekiyor. Goyomod tarafından paylaşılan verilere göre 1 yıl içinde 600 üyeye ulaşan Goyomod platformunda toplamda 75 e-ticaret sitesi açıldı.

Shopify, Wordpress, Woocommerce ve Wix gibi platformlarla rakip konumda olan Goyomod, firmaların teknik destek ve müşteri hizmetlerine ihtiyaç duymadan kendi e-ticaret sitelerini 3 dakika gibi kısa sürede kendilerin kurmalarını sağlaması ile rakiplerinin önüne geçmeyi hedefliyor.

Bugüne kadar herhangi bir yatırım almayan girişim, aylık ve yıllık kiralama bedelleri üzerinden gelir elde ediyor. Goyomod'un aylık kiralama bedelinin 65, yıllık kiralama bedelinin ise 780 TL olduğunu da ekleyelim. 2021 ve 2022 yılları arasında farklı dil seçenekleri ile Avrupa’ya ve Balkan ülkelerinin pazarlarına girmeyi hedefleyen Goyomod, ekibini büyütmek ve yeni tema seçenekleri ile müşterilerine daha iyi bir hizmet vermeyi de planlıyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.