Ömer Yıldırım, Morhipo ve Boyner.com.tr CTO'su oldu

Boyner’in dijital kanalları boyner.com.tr ve Morhipo’nun Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na (CTO) Ömer Yıldırım getirildi.
Ömer Yıldırım, Morhipo ve Boyner.com.tr CTO'su oldu

Boyner’in dijital kanalları boyner.com.tr ve Morhipo’nun Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na (CTO) Ömer Yıldırım getirildi.

Ömer Yıldırım, Galatasaray Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek Mühendislik derecesini ise Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamladı.

Daha önce de 2015 – 2016 yılları arasında Morhipo bünyesinde görev alan Ömer Yıldırım, profesyonel kariyerine Tikle’de başladı. Sırasıyla Foreks, VRS Corporation, Sahibinden.com, Doğuş Teknoloji, Hürriyet Emlak, Tatilbudur.com’da çalıştı. Ardından Yolcu360’da CTO ve aynı şirket bünyesinde Danışma Kurulu Üyeliği görevini üstlendi. Boyner Ailesi’ne geri dönen Ömer Yıldırım, Morhipo ve boyner.com.tr’nin Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CTO) oldu.

Ömer Yıldırım'ın Morhipo ve boyner.com.tr’nin Türkiye’nin lider online moda ve yaşam tarzı markaları olma hedefine ve stratejik büyümesine katkı sağlayacağı belirtiliyor.

Bu yılın mart ayında Morhipo ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'nin birleştiğini de hatırlatalım. Buna göre Morhipo.com ile Morhipo mobil uygulamasını işleten Fırsat Elektronik Tic.ve San. A.Ş. şirketi, yine bir Boyner Grup şirketi olan Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ile 31 Mart 2020 tarihi itibarıyla birleşmiş ve bu yapısal değişimle, ilgili mevzuat uyarınca Fırsat Elektronik Tic.ve San. A.Ş. ile kullanıcı arasındaki sözleşmelerin tarafı Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş olurken, aynı şekilde yine Fırsat Elektronik Tic.ve San. A.Ş şirketine verilen izinler/onaylar birleşme dolayısıyla Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.'ne devredilmişti. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.