Webrazzi Developer 2020'nin yeni konuşmacıları belli oldu

Webrazzi Developer 2020'nin ilk tur konuşmacılarını geçtiğimiz hafta sizlere aktarmıştık. Etkinliğimizin yeni konuşmacıları belli oldu.
Webrazzi Developer 2020'nin yeni konuşmacıları belli oldu

Webrazzi Developer 2020 konferansımızın online ve ücretsiz olarak 9 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşeceğini ilk olarak Haziran ayında sizlere aktarmıştık. Büyük bir ilgi ile karşılanan Webrazzi Developer 2020'ye ilk 24 saat içinde binden fazla ilerleyen günlerde ise 2 binden fazla geliştirici kayıt oldu. 

Webrazzi Developer 2020'nin ilk tur konuşmacılarını geçtiğimiz hafta sizlere aktarmıştık. Hatırlatmak gerekirse etkinliğimizin ilk tur konuşmacıları arasında Kommunity kurucusu Emir KarşıyakalıSuperpeer kurucu ortağı ve CTO'su Fatih AcetKolayIK kurucu ortağı ve CTO'su Gizem SevinçUserspots kurucusu Mustafa DalcıPubinno kurucu ortağı ve CTO'su Necdet Alpmen ve Thundra kurucusu ve CTO'su Serkan Özal yer alıyor.

Bugün ise Webrazzi Developer 2020'nin ikinci tur konuşmacılarını sizlere aktaracağız. Webrazzi Developer 2020'nin ikinci tur konuşmacıları arasında Mono CTO'su Burak Aydın, Sherpa Head of Services & Delivery'si Burcu Gün, Teknasyon CTO'su Doğan Aydın, Casual Monster kurucu ortağı ve CEO'su Eren Göç, Insider kurucu ortağı ve CTO'su Mehmet Sinan Toktay, Masomo CTO'su Oğuzhan Yılmaz ve Panteon Games kurucusu Ufuk Şahin yer alıyor.

Önemi hem Türkiye'de hem de globalde her gün daha da artan yazılımcılar, yazılım dünyasının önde gelen teknoloji geliştiricileri ve yazılım şirketleri Webrazzi Developer 2020'de bir araya geliyor. Alanında uzman konuşmacıların yer alacağı Webrazzi Developer 2020'de yeni teknolojileri değerlendirip, günümüze nasıl entegre edilebileceği detaylı olarak konuşulacak.

Türkiye İş BankasıTeknasyon ve Mono'nun sponsorluğunda düzenleyeceğimiz Webrazzi Developer 2020 konferansımızın diğer konuşmacılarını ve etkinlik programını ise ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız. 9 Eylül 2020 tarihinde görüşmek üzere. Dilerseniz Webrazzi Developer 2020 konferansımıza buradan kayıt olabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.