İlk 24 saat içinde binden fazla yazılımcı Webrazzi Developer 2020 kaydını gerçekleştirdi

Webrazzi Developer 2020 duyurusunun ardından geçen 24 saat içinde binden fazla yazılımcı online olarak gerçekleşecek Webrazzi Developer 2020 konferansı için kaydını gerçekleştirdi.
İlk 24 saat içinde binden fazla yazılımcı Webrazzi Developer 2020 kaydını gerçekleştirdi

Webrazzi Developer konferansımızın bu yıl online ve ücretsiz olarak 9 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşeceğini geçtiğimiz günlerde sizlere aktarmıştık.

Haberi paylaşmamızdan kısa süre önce Webrazzi Developer 2020'nin online olarak düzenleneceği Webrazzi kurucusu ve CEO'su Arda Kutsal tarafından Twitter üzerinden duyurulmuştu. Arda Kutsal tarafında yapılan paylaşımın ardından Webrazzi Developer 2020'nin büyük bir talep aldı.

Haberi paylaşmamızın ardından geçen 24 saat içinde binden fazla yazılımcı online olarak gerçekleşecek Webrazzi Developer 2020 konferansı için kaydını gerçekleştirdi.

Önemi hem Türkiye'de hem de globalde her gün daha da artan yazılımcılar, yazılım dünyasının önde gelen teknoloji geliştiricileri ve yazılım şirketleri Webrazzi Developer 2020'de bir araya geliyor. Alanında uzman konuşmacıların yer alacağı Webrazzi Developer 2020'de yeni teknolojileri değerlendirip, günümüze nasıl entegre edilebileceği detaylı olarak konuşulacak.

Türkiye İş Bankası ve Teknasyon sponsorluğunda düzenleyeceğimiz Webrazzi Developer 2020 konferansımızın konuşmacılarını ve etkinlik programını ise ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız. 9 Eylül 2020 tarihinde görüşmek üzere. Dilerseniz Webrazzi Developer 2020 konferansımıza buradan kayıt olabilirsiniz

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.