Webrazzi Developer 2020, online ve ücretsiz olarak 9 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşecek

Webrazzi Developer 2020'de yazılım geliştirme, programlama dilleri, teknoloji şirketlerinin altyapısal dönüşüm hikayeleri gibi geliştiricilerin gündemini oluşturan birçok başlık konuşulacak.
Webrazzi Developer 2020, online ve ücretsiz olarak 9 Eylül 2020 tarihinde gerçekleşecek

10 Haziran 2020 tarihinde Webrazzi Dijital 2020 konferansımızı online olarak gerçekleştirdiğimizi sizlere aktarmıştık. Bu haberimizde ise bir başka Webrazzi konferansı olan Webrazzi Developer 2020 ile ilgili detayları sizlerle paylaşacağız. Tıpkı Webrazzi Dijital 2020 gibi online olarak düzenleyeceğimiz Webrazzi Developer 2020, 9 Eylül tarihinde online olarak gerçekleşecek. Webrazzi Summit ile ilgili duyuruyu da önümüzdeki saatlerde sizlerle paylaşacağımızı da belirtelim.

Kısa süre önce Webrazzi Developer 2020'nin online olarak düzenleneceği Webrazzi kurucusu ve CEO'su Arda Kutsal tarafından Twitter üzerinden duyuruldu. Arda Kutsal tarafında yapılan paylaşımın ardından Webrazzi Developer 2020'nin büyük bir talep aldığını da belirtelim. 

Yazılım geliştirme, DevOps, serverless, tasarım, ürün yönetimi gibi geliştiricilerin gündemini oluşturan birçok başlığın konuşulacağı Webrazzi Developer 2020 konferansımızın tamamen ücretsiz olacağını da ekleyelim.

Önemi hem Türkiye'de hem de globalde her gün daha da artan yazılımcılar, yazılım dünyasının önde gelen teknoloji geliştiricileri ve yazılım şirketleri Webrazzi Developer 2020'de bir araya geliyor. Alanında uzman konuşmacıların yer alacağı Webrazzi Developer 2020'de yeni teknolojileri değerlendirip, günümüze nasıl entegre edilebileceği detaylı olarak konuşulacak.

Türkiye İş Bankası ve Teknasyon sponsorluğunda düzenleyeceğimiz Webrazzi Developer 2020 konferansımızın konuşmacılarını ve etkinlik programını ise ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız. 9 Eylül 2020 tarihinde görüşmek üzere. Dilerseniz Webrazzi Developer 2020 konferansımıza buradan kayıt olabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.