Doğuş Grubu ve SK Holdings, n11.com için halka arzı değerlendiriyor
E-Ticaret

Doğuş Grubu ve SK Holdings, n11.com için halka arzı değerlendiriyor

  • Doğuş Grubu ve Güney Koreli SK Holdings, Türkiye'nin önemli e-ticaret platformları arasında yer alan n11.com'u halka arz etmeyi değerlendiriyor.

Türkiye'nin önemli e-ticaret platformları arasında yer alan n11.com'un halka arzı değerlendiriliyor. Bloomberg HT'nin haberine göre, konuya dair bilgi veren ve ismini vermek istemeyen kaynaklar, olası hisse satışı için yatırım bankalarıyla görüşüldüğü söyleniyor.

Konuyla ilgili kendi kaynaklarımıza sorduğumuzda uzun zamandır bir hazırlık içerisinde bulunulduğunu ama henüz netleşen bir noktanın bulunulmadığı da belirtildi. Bununla birlikte n11.com tarafından konuya ilişkin bir açıklama yapılmadığını da ekleyelim.

8. yaşına giren n11.com'un büyüyen e-ticaret pazarında hacmini artırması haricinde N11 Pro, n11faturam gibi servislerle ürün çeşitliliğini artırmaya çalıştığını da hatırlatalım. 11.11'in Türkiye'deki ilk uygulayıcılarından diyebileceğimiz N11 son iki yıldır güne özel veri paylaşımını yapmayı ise bırakmıştı. Hatırlarsanız 2019'daki 11.11'de sitesi uzun süre hizmet verememişti.

Yorumlar (1)
  1. Halka açılana kadar bence doğru düzgün hizmet versinler. Özellikle satıcılar ciddi mağduriyet yaşıyor. Şikayetvar sitesine bir bakın bakalım satıcılar ne yazıyor. Hayat n11 e güzel.

Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri