n11.com'dan elektronik fatura sistemi ile B2B servis satışı: n11faturam

n11.com'dan elektronik fatura sistemi ile B2B servis satışı: n11faturam

Ülkemizin önde gelen pazar yerlerinden biri olan n11.com, elektronik fatura sistemi ile karşımızda. n11faturam adındaki elektronik fatura sistemi için Digital Planet ile iş birliğine giden n11.com, n11faturam ile servisini kullanan firmalara avantajlar sağlamayı hedefliyor.

KOBİ’ler için Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından desteklenen elektronik fatura sistemini iş ortaklarının kullanımına sunan e-ticaret platformu, n11.com’da faaliyet gösteren firmaların tüm fatura işlemlerini Ocak ayı itibarıyla kolayca elektronik ortama taşıyacak.

Ücretsiz kurulum ve avantajlı kontör paket fiyatları sunacak olan n11faturam, fatura oluşturmayı kolaylaştıran arayüzü ile hata yapma olasılığını en aza indirgemeyi amaçlıyor. Firmalara daha az maliyetle hızlı ve pratik şekilde fatura işlemlerini gerçekleştirerek kolayca arşivleme olanağı tanıyan n11.com, online mağazalarının gönüllü veya zorunlu e-Fatura ve e-Arşiv sistemine geçiş alt yapıları sağlanmış oldu.

Mağaza Paneli ile entegre çalışıyor

n11.com Mağaza Paneli ile tam entegre şekilde çalışan n11faturam, n11.com iş ortaklarının tek tıkla n11.com Mağaza Paneli üzerinden siparişler için fatura kesmelerine de olanak tanıyacak. Geleneksel faturaya göre çok daha hızlı, ekonomik ve pratik olan e-fatura sistemi ile daha hızlı, güvenli ve masrafsız fatura hizmeti sunmayı hedefleyen n11.com, n11faturam hizmetini 25 TL'den başlayan fiyatlarla kullanıma sundu. Dilerseniz elektronik fatura sistemi n11faturam'a buradan ulaşabilirsiniz.

n11faturam'ın, B2B servis anlamında n11.com tarafından atılan ilk adım olmadığını da ekleyelim. Daha önce kullanıma sunulan n11magazam servisi, n11.com kullanıcılarına kendi e-ticaret sitelerini oldukça kolay bir şekilde oluşturma imkanı tanıyor. Pazar yerlerinin ürün satışına aracılık etmesi haricinde, ağında bulan KOBİ'lerin dijital dönüşümüne aracılık ederek B2B servis satışını artırmasını, önümüzdeki süreçte sıkılıkla göreceğiz gibi görünüyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.