n11.com'dan elektronik fatura sistemi ile B2B servis satışı: n11faturam
E-Ticaret

n11.com'dan elektronik fatura sistemi ile B2B servis satışı: n11faturam

Ülkemizin önde gelen pazar yerlerinden biri olan n11.com, elektronik fatura sistemi ile karşımızda. n11faturam adındaki elektronik fatura sistemi için Digital Planet ile iş birliğine giden n11.com, n11faturam ile servisini kullanan firmalara avantajlar sağlamayı hedefliyor.

KOBİ’ler için Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından desteklenen elektronik fatura sistemini iş ortaklarının kullanımına sunan e-ticaret platformu, n11.com’da faaliyet gösteren firmaların tüm fatura işlemlerini Ocak ayı itibarıyla kolayca elektronik ortama taşıyacak.

Ücretsiz kurulum ve avantajlı kontör paket fiyatları sunacak olan n11faturam, fatura oluşturmayı kolaylaştıran arayüzü ile hata yapma olasılığını en aza indirgemeyi amaçlıyor. Firmalara daha az maliyetle hızlı ve pratik şekilde fatura işlemlerini gerçekleştirerek kolayca arşivleme olanağı tanıyan n11.com, online mağazalarının gönüllü veya zorunlu e-Fatura ve e-Arşiv sistemine geçiş alt yapıları sağlanmış oldu.

Mağaza Paneli ile entegre çalışıyor

n11.com Mağaza Paneli ile tam entegre şekilde çalışan n11faturam, n11.com iş ortaklarının tek tıkla n11.com Mağaza Paneli üzerinden siparişler için fatura kesmelerine de olanak tanıyacak. Geleneksel faturaya göre çok daha hızlı, ekonomik ve pratik olan e-fatura sistemi ile daha hızlı, güvenli ve masrafsız fatura hizmeti sunmayı hedefleyen n11.com, n11faturam hizmetini 25 TL'den başlayan fiyatlarla kullanıma sundu. Dilerseniz elektronik fatura sistemi n11faturam'a buradan ulaşabilirsiniz.

n11faturam'ın, B2B servis anlamında n11.com tarafından atılan ilk adım olmadığını da ekleyelim. Daha önce kullanıma sunulan n11magazam servisi, n11.com kullanıcılarına kendi e-ticaret sitelerini oldukça kolay bir şekilde oluşturma imkanı tanıyor. Pazar yerlerinin ürün satışına aracılık etmesi haricinde, ağında bulan KOBİ'lerin dijital dönüşümüne aracılık ederek B2B servis satışını artırmasını, önümüzdeki süreçte sıkılıkla göreceğiz gibi görünüyor.

Yorumlar (5)
 1. Biz birfatura.com olarak açıkcası 1,5 yıldır bunu yapıyoruz ve hemde tüm pazaryerlerine entegreyiz. Keşke bizim gibi startuplar ile işbirliği yapılsa butür konularda. Çünkü birisi yapmış ve çok da iyi kullanılıyor zaten.

 2. Birol Salaç Birol Salaç

  TamEntegre.com un haberini okuyormuşum gibi hissettim kendimi,

  Zira hem cümle de "tam entegre" geçiyor, hem de zaten TamEntegre.com üzerinde bu hizmet ve çok daha fazlasını hiç bir ücret ödemeden kullanabiliyoruz,

  N11.com, önce n11magazam.com u açtı, şimdi de n11faturam.com u açtı,

  Bakalım sırada ne var...

 3. Gürol Kaycı Gürol Kaycı

  Hem birfatura hem de tamentegre kullanmış biri olarak söylemeliyim ki her iki firma da çok başarılı,

  tamentegre çok fazla özelliğe sahip ve fatura özelliği onlarca özelliğinden sadece biri ve ücretsiz,

  birfatura daha sade bir kullanıma sahip ve amacı sadece fatura kesmek olanlar için düşünülebilir,

  Her iki firmayı da tavsiye ederim.

 4. 3.parti çalıştıkları enterprise şirketlerle yavaştan yolları ayıracaklar sanırım.

 5. Meltem Çetin Meltem Çetin

  3 yıldır weblen fatura hizmetini kullanıyoruz ve çok memnunuz.n11 kendi içerisinde hizmet vereceğine böyle işlerle uğraşıyor. kazandığı para hiç bi zaman yetmiyo insan oğluna doğrudur. www.weblen.net/invoice adresinden bakabilirsiniz bu işi ilk bu arkadaşlar yaptı. çiçeksepeti hepsiburda gg vs. hepsini tek panelden fatura etme ihtiyacınız varsa bakın.