Mobil müşteri hizmetleri platformu SOR'UN, yeni platformu MindBehind'ı tanıttı

Müşterilerin şirketlerle ilgili soru, şikayet, talep ya da işlemleri için müşteri temsilcileriyle gerçek zamanlı olarak mesajlaşmalarına olanak tanıyan SOR'UN, yeni platformu MindBehind'ı tanıttı.
Mobil müşteri hizmetleri platformu SOR'UN, yeni platformu MindBehind'ı tanıttı

Müşterilerin şirketlerle ilgili soru, şikayet, talep ya da işlemleri için müşteri temsilcileriyle gerçek zamanlı olarak mesajlaşmalarına olanak tanıyan SOR'UN, yeni platformu MindBehind'ı tanıttı. "Tasarla, test et ve yayınla" sloganıyla yola çıkan MindBehind, herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan sürükle bırak yöntemiyle kendi chatbot'unuzu tasarlama imkanı sunuyor.

Google Dialogflow, IBM Watson, Microsoft Luis gibi global ve lokal doğal dil işleme destekli yapay zeka platformlarına entegre olabilen MindBehind, kullanıcılara 24 dilde chatbot tasarlama imkanı sağlıyor. Özellikle orta ve küçük ölçekli şirketlere hitap eden MindBehind, şirketlere kendi chatbot'larını tasarlama imkanı da sunuyor. MindBehind ile tasarlanan chatbotlar WhatsApp, Facebook Messenger, Twitter gibi platformlara entegre olarak, kolayca kullanıma hazır hale geliyor. Lansman sırasında MindBehind'ın denenerek 15 dakika içerisinde yeni bir chatbot tasarlandığını ve canlıya alınan chatbot'un katılımcılar tarafından WhatsApp platformu üzerinden test edildiğini de hatırlatalım.

Ürün geliştirme sürecinde, MindBehind’ı kullanmaya başlayan Philips Morris Dijital Platform Yöneticisi Halil Genç, ürün ile ilgili olarak kullanıcı dostu ara yüzü bulunduğunu ve sürükle bırak mantığındaki kullanımı sayesinde çok hızlı ve basit bir şekilde bot akışları üstünde düzenlemeler yapılabildiklerini belirtti. Ayrıca e-bursum CCO’su Ceyda Demirkurt da MindBehind'la ilgili olarak, herhangi bir teknik bilgiye sahip olmayan birinin bile bir akış tasarlayarak, çok kısa sürede chatbot'unu canlıya alabileceğini açıkladı.

Şu anda beta sürümü yayında olan ürünün beta süreci yılbaşı itibariyle tamamlanacağını ve ürünün global lansmanının 11 Aralık 2019’da Chatbot Summit Berlin'de gerçekleşeceğini de hatırlatmış olalım.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.