Webrazzi Summit 2019'un yeni konuşmacıları belli oldu

Türkiye'nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit 2019, 23 Ekim 2019'da Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek.
Webrazzi Summit 2019'un yeni konuşmacıları belli oldu

Türkiye'nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit 2019, 23 Ekim 2019'da Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleşecek. Konferansımızın bu zamana kadar belli olan konuşmacılarını geçtiğimiz haftalarda sizlerle paylaşmıştık. Webrazzi Summit 2019'un yeni konuşmacıları da belli oldu.

Catapult General Partner Jonathan Tower, Uberall Vice President, Solution Engineering'i Paul O'Donoghue, Sodexo'nun Yeni İş Geliştirme Direktörü Berna Şamiloğlu Acar, Commencis Yönetim Kurulu Başkanı Fatih İşbecer, Yıldız Teknopark Genel Müdür Yardımcısı İsa Turgut İnci,  4129Grey Chief Digital Officer'ı Kayhan Dural, KWORKS Direktörü Mahmut Özdemir, iLab Ventures kurucusu ve Genel Müdürü Mustafa Say, Teads Sales Director Taylan Yüce ve KızlarSoruyor kurucusu Tolga Tanrıseven yeni konuşmacılarımız oldu. Bu isimlerin haricinde Webrazzi Summit'in diğer konuşmacılarını aşağıda bulabilirsiniz.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da dijital odaklı girişimci ve yatırımcıların çok sayıda oturum ve workshop çalışmalarıyla sektörel gelişmeleri ve deneyimleri paylaşacakları Webrazzi Summit 2019'da dijital pazarlama, sosyal medya, e-ticaret, finansal servisler, girişim sermayesi, melek yatırım, online oyun, mobil uygulamalar ve daha birçok konu ele alınırken, hızla değişen internet ekosistemindeki güncel gelişmeler sektörün önemli isimleriyle enine boyuna tartışılacak. Ancak bu sene geçen senelerden farklı olarak Webrazzi Summit 2019 5 farklı salonda gerçekleşecek.

Konferansımıza katılmak için buradan bilet alabileceğinizi ve diğer detaylar için buraya göz atabileceğinizi belirtelim.

Bununla birlikte Webrazzi Summit kapsamında düzenlenecek olan girişimcilik yarışması Webrazzi Arena, genç girişimcileri yerli ve yabancı potansiyel yatırımcı ve kullanıcılarla buluşturarak son derece değerli iş ve tanıtım fırsatları sunacak. Ayrıca girişimlerine hız kazandırmak isteyen genç girişimciler, Startup Lounge alanında gün boyunca kendilerine ayrılmış özel alanda potansiyel müşteri, iş ortakları ve yatırımcılarla direkt iletişim kurma şansı yakalayacak.

 

SPONSORLAR

Elmas Sponsorlar

 

Platin Sponsorlar

  

Altın Sponsorlar

     

Gümüş Sponsorlar

    

Startup Lounge İş Ortakları

    

Medya Sponsorları

  

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.