Yeni güncellemesiyle Hadi, online TV olma yolunda

Yeni güncellemesiyle Hadi, online TV olma yolunda

Yılbaşı gecesinde 201 bin 900 TL para ödülü dağıtan canlı online bilgi yarışması Hadi, hem iOS hem de Android cihazlar için yeni bir güncelleme yayınladı. Hadi'nin yeni güncellemesi ile hafta içinde yayınlanacak olan tüm yarışmaları ayrı slaytlar halinde görmek mümkün hale geldi.

Gün içinde en az iki yarışma gerçekleştiren Hadi, yeni güncellemesiyle kullanıcılardaki kafa karışıklığını ortadan kaldırmayı ve yarışmalar için verilecek ödülün miktarının günler öncesinden bildirilmesini hedeflemiş gibi görünüyor. Örneğin; bugün yani 12 Şubat Salı günü Hadi Magazin, Pharmaton Özel Yarışması ve fizy Müzik Gecesi olmak üzere üç adet yarışma karşımıza çıkıyor. Bu yarışmaları yeni güncellemeden önce öğrenmek mümkün değildi. Sadece her yarışmadan önce Hadi uygulamasına girdiğiniz zaman ana sayfada bir sonraki yarışmanın hangisi olacağı çıkıyordu.

Hadi'deki yenilikler bununla da sınırlı kalmıyor. Birkaç hafta önce Hadi 100 adlı yeni bir konsept oluşturan Hadi, bu yarışmada ise büyük ödülü son 100'e kalan yarışmacılar arasında paylaştırıyor. Böylece kazanılan ödül de ortalamanın epey üzerine çıkmış oluyor.

Yayın akışı güncellemesiyle birlikte Hadi'nin tasarımında da minik değişiklikler olduğunu söyleyebiliriz. Artık kullanıcının kazandığı ödül miktarı ana sayfasının sağ üst köşesinde çıkıyor, jokerler ise en altta görünüyor. Kişi ekstra joker satın almak isterse kalp sembolünün üzerine tıklıyor ve satın alma sayfasına yönlendiriliyor. Yayın akışının ayrıca ana sayfada hadi logosunun altında bulunan dört sembolden en sağdakine tıklayınca da aşağıya uzayan bir liste şeklinde çıktığını da belirtelim.

Türk Telekom'un Eleq'i ve Onedio'nun Oyna Kazan'ı gibi rakipleri de günden güne artan Hadi'yi, iOS cihazlarınız için App Store'dan, Android cihazlarınız için Google Play Store'dan indirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.