Bu yıl iki salonda gerçekleşecek Webrazzi E-Ticaret 2019'un bir salonu e-ihracata ayrıldı

Bu yıl iki salonda gerçekleşecek Webrazzi E-Ticaret 2019'un bir salonu e-ihracata ayrıldı

Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansımızın ikinci tur konuşmacılarının belli olduğunu sizlere geçtiğimiz hafta aktarmıştık. Yılın ilk Webrazzi konferansı olacak olan Webrazzi E-Ticaret 2019'a oldukça kısıtlı bir süre kaldı. Bu sene iki salonda gerçekleştireceğimiz Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansımızın bir salonu sadece e-ihracat konusuna odaklanacak.

E-ihracat salonumuzda ülkemizdeki markaların yurt dışında nasıl büyüyebileceklerine yakından bakacağız. Webrazzi E-Ticaret 2019'un e-ihracat salonunda "Yerli markaların yurtdışında pazarlama adımları nasıl olmalı?" isimli bir sunum gerçekleştirecek olan NBT Digital kurucusu Eren Koçyiğit, firmaların pazarlama adımları ile ilgili önemli bilgiler paylaşacak.

DHL Express Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Boğaç Özsan ise hem DHL Express'in ihracat serüvenine hem de pazarın genel yapısına değinecek. E-ihracat salonumuzda yer alacak olan bir diğer önemli isim ise LC Waikiki Genel Müdür Yardımcısı M. Salih Yılmaz olacak. Tekstil dünyası ile ilgili önemli bilgiler paylaşacak olan M. Salih Yılmaz, LC Waikiki'nin 29 ülkede nasıl e-ticaret operasyonu kurduğunu ve yönettiği de anlatacak.

Bu isimlerin haricinde e-ihracat salonumuzda Türkiye İş Bankası Kartlı Ödeme Sistemleri Müdür Yardımcısı H. Bora Gülşeni, Hepsiburada Uluslararası Ticaret Grup Direktörü Yaman Alpata, B2C Direct kurucusu Yusuf İbili ve Facebook'ta Head of Ecommerce & Financial Services olarak görev yapan Gül Yüksel Akkaya gibi önemli isimler de yer alacak.

Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansımıza e-ticaret sektöründe yer alan veya yer almak isteyen herkesi bekliyoruz. Konferansımıza gelip istediğiniz sunumu izleyebilir, sektörün önemli isimleriyle kahve molalarında tanışabilir ve networkünüzü genişletebilirsiniz. Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansımıza katılmak için bilet almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer yandan hemen aşağıda ‘Webrazzi konferanslarına katılmanın en kolay ve en uygun yolu‘ olarak tarif edebileceğimiz Webrazzi Pass hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2019 konferans takvimimize de göz atabilirsiniz. Herhangi bir soru ya da görüşünüzü bizimle paylaşmak için ise [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Webrazzi E-Ticaret 2019 Sponsorları

Elmas Sponsor

Altın Sponsorlar

 

Gümüş Sponsorlar

  

Medya Sponsorları

  

Destekleyenler

 

Webrazzi Konferans Takvimi 2019

20 Şubat, Webrazzi E-Ticaret 2019, Raffles Istanbul 17 Nisan, Webrazzi Dijital 2019, Raffles Istanbul 16 Ekim, Webrazzi Summit 2019 11 Kasım, Webrazzi Developer 2019, Raffles Istanbul 11 Aralık, Webrazzi Fintech 2019, Raffles Istanbul

Webrazzi Pass, Webrazzi’nin 2019’daki tüm konferanslarına giriş hakkı sağlıyor!

Yıl içindeki tüm konferanslarımıza katılım hakkı sağlayan Webrazzi Pass, aynı zamanda büyük bir fiyat avantajı da sunuyor. Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi Pass’e 1 ya da 2 kişilik alımlar için 3.250 TL, 3 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.950 TL’den sahip olabilirsiniz.

20 Şubat Çarşamba günü görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.