Webrazzi E-Ticaret 2019’un ikinci tur konuşmacıları belli oldu!

Webrazzi E-Ticaret 2019’un ikinci tur konuşmacıları belli oldu!

Yılın ilk Webrazzi konferansı olan Webrazzi E-Ticaret 2019'a oldukça kısıtlı bir süre kaldı. 20 Şubat Çarşamba günü, Raffles İstanbul’da düzenleyeceğimiz Webrazzi E-Ticaret 2019'un ilk tur konuşmacılarını sizlere geçtiğimiz Ocak ayının son günlerinde aktarmıştık.

Bugün ise Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansımızın ikinci tur konuşmacıları ile karşınızdayız. Hatırlatmak gerekirse Webrazzi E-Ticaret 2019'un ilk tur konuşmacıları arasında Armut Kurucu Ortağı Başak Taşpınar Değim, DHL Express Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Boğaç Özsan, NBT Kurucusu Eren Koçyiğit, P&G Board Member & Head of E-Business and Corporate Trade Marketing Gaye Narmanlı, Facebook Vertical Strategy Lead Gül Yüksel Akkaya, Gemius Ülke Müdürü İdil Kesten, LC Waikiki Genel Müdür Yardımcısı M. Salih Yılmaz, EY Consumer Products Sektör Lideri Özge Gürsoy ve Akinon‘un Kurucu Ortağı Tolga Tatari yer alıyordu.

Pepsico Dijital Pazarlama ve E-ticaret Bölümü Başkanı Didem Namver, B2C Direct Kurucusu Yusuf İbili, Inveon Kurucu Ortağı Yomi Kastro, Netizen Kurucusu Ümit Öncel, Netpoint Digital Kurucusu Murat Buyurgan, Türkiye İş Bankası Ödeme Sistemlerinden Sorumlu Müdür Yardımcısı H. Bora Gülşeni, Hepsiburada Uluslararası Satış ve Pazarlama Başkanı Yasemin Çelikboy, Getir Kurucusu Nazım Salur, Hepsiburada Uluslararası Büyümeden Sorumlu Başkanı Emre Ekmekçi, Google Mobil Web'den Sorumlu Küresel Ürün Müdürü Cemal Büyükgökçesu, Akinon Kurucu Ortağı Ahmet Emre Sarı ve Watsons E-ticaret Başkanı Şervan Adar Avşar yer alıyor.

Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansımıza e-ticaret sektöründe yer alan veya yer almak isteyen herkesi bekliyoruz. Konferansımıza gelip istediğiniz sunumu izleyebilir, sektörün önemli isimleriyle kahve molalarında tanışabilir ve networkünüzü genişletebilirsiniz. Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansımıza katılmak için bilet almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer yandan hemen aşağıda ‘Webrazzi konferanslarına katılmanın en kolay ve en uygun yolu‘ olarak tarif edebileceğimiz Webrazzi Pass hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2019 konferans takvimimize de göz atabilirsiniz. Herhangi bir soru ya da görüşünüzü bizimle paylaşmak içinse [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Webrazzi E-Ticaret 2019 Sponsorları

Elmas Sponsor

Altın Sponsor

Gümüş Sponsorlar

  

Medya Sponsorları

  

Destekleyenler

 

Webrazzi Konferans Takvimi 2019

20 Şubat, Webrazzi E-Ticaret 2019, Raffles Istanbul 17 Nisan, Webrazzi Dijital 2019, Raffles Istanbul 16 Ekim, Webrazzi Summit 2019 11 Kasım, Webrazzi Developer 2019, Raffles Istanbul 11 Aralık, Webrazzi Fintech 2019, Raffles Istanbul

Webrazzi Pass, Webrazzi’nin 2019’daki tüm konferanslarına giriş hakkı sağlıyor!

Yıl içindeki tüm konferanslarımıza katılım hakkı sağlayan Webrazzi Pass, aynı zamanda büyük bir fiyat avantajı da sunuyor. Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi Pass’e 1 ya da 2 kişilik alımlar için 3.250 TL, 3 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.950 TL’den sahip olabilirsiniz.

20 Şubat Çarşamba günü görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.