Ücretsiz, yüksek çözünürlüklü stok fotoğraf platformu: Moose

Ücretsiz, yüksek çözünürlüklü stok fotoğraf platformu: Moose

Web siteleriniz, kişisel bloglarınız ya da sosyal medya hesaplarınız için çoğu zaman tasarım yapmak zorunda kalıyorsunuz. Tasarım desteğini dışarıdan alıyorsanız kaliteli görsel konusunda sıkıntı yaşamıyor olabilirsiniz, fakat tasarımları kendiniz yapıyorsanız yüksek çözünürlüklü konsept fotoğraflar bulmakta epey zorluk yaşayabiliyorsunuz.

Geçtiğimiz hafta size tanıttığımız kaliteli fotoğraf bankası olan Unsplash'ten sonra, herkesin web üzerinden kullanabileceği bir platform olan Moose'dan bahsedelim.

Moose, en basit tabiriyle yüksek çözünürlüklü fotoğrafları bulabileceğiniz, online bir fotoğraf bankası. Herhangi bir üyelik ya da kullanım için ücret ödemenize gerek kalmadan, aradığınız konseptteki fotoğrafları bulmanıza olanak sağlıyor. Hayvanlardan sanata, modadan yiyeceklere, spordan ofis yaşamına birçok kategorideki fotoğrafları bünyesinde barından Moose, tasarım yapan herkese yardım etmeyi hedefliyor. Böylelikle tasarım sitelerinde fotoğraf ararken geçirdiğinizi zamanı en aza indirgiyor.

Sadece internet üzerinden kullanabildiğimiz Moose'un ne yazık ki herhangi bir mobil uygulaması bulunmuyor. Eğer siz de tasarımlarınız için görsel bulmakta zorlanıyorsanız, Moose'a bir göz atın deriz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.