Temizlik odaklı pazar yeri girişimi Temizlikdevi.com, 3 milyon TL değerleme ile yatırım aldı

Temizlik odaklı pazar yeri girişimi Temizlikdevi.com, 3 milyon TL değerleme ile yatırım aldı

Geçtiğimiz Nisan ayında sizlere tanıttığımız Temizlikdevi.com, 3 milyon TL değerleme ile yatırım aldı. İstanbul Ticaret Odası’nın (İTO) iştiraki olan ve yatırımcı ile iş fikirlerini buluşturmayı amaçlayan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nin (BTM) bünyesinde üretilen projelerden biri olan Temizlikdevi, Ahmet Babayiğit'ten yatırım aldı.

Temelde bir pazar yeri olarak hizmet veren Temizlikdevi, faaliyet gösterdiği şehirlerdeki firmaları tek bir platformda toplayarak halı yıkama, kuru temizleme, ev temizliği başta olmak üzere taksitli ve güvenli olarak online temizlik siparişi vermeyi sağlayan bir platform.

Tüm Türkiye'ye ulaşmayı hedefliyor

Yatırım haberi ile ilgili bir açıklama da yapan Temizlikdevi.com’un kurucusu Ömer Demir, Temizlikdevi platformuna şu anda 60 şehirde 1000’in üzerinde firmanın katıldığını belirtti. Aldıkları bu yatırımla birlikte pazarlama stratejilerini daha da kuvvetlendireceklerini kaydeden Demir, amaçlarının ilk aşamada 2 bin 500 firma ile 81 şehrin tamamında yer almak olduğunu da ekledi.

Temizlikdevi.com'a yatırım yapan işadamı Ahmet Babayiğit ise söz konusu iş fikrine, Ömer Demir’e ve projeye inancından dolayı yatırım yapmaya karar verdiğini dile getirdi. 3 milyon TL şirket değerlemesi üzerinden yapılan yatırımın bedelinin açıklanmadığını da ekleyelim.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.