Paket servis platformu Paket Taxi, 2017 yılında 1 milyondan fazla teslimat gerçekleştirdi

Paket servis platformu Paket Taxi, 2017 yılında 1 milyondan fazla teslimat gerçekleştirdi

Geçtiğimiz yılın öne çıkan girişimlerinden olan Paket Taxi, 2016 yılına oranla geçtiğimiz yılı yüzde 320 büyüme ile kapattı. İlk olarak geçtiğimiz yılın Ocak ayında sizlere tanıttığımız Paket Taxi'nin paylaştığı verilere göre girişim, 2017'de 1 milyondan fazla yemek siparişi taşıdı.

Webrazzi Ödülleri 2017'nin de yılın girişimi adaylarından biri olmayı başaran Paket Taxi, 2017 yılında B2B tarafından önemli yazılım geliştirmeleri yaptı. POS yönetim sistemi sayesinde iş birliği içinde olduğu bir çok restoranla entegrasyon süreçlerini tamamlayan girişim, 2017 yılında e-ticaret ve diyet yemek servislerinin dağıtımlarına da dahil oldu.

Mobil uygulaması yolda

B2B geliştirmelerin dışında B2C tarafında da çalışmalar yapan Paket Taxi, 2018 yılında hem Android hem de iOS platformları için mobil uygulamalarını kullanıma sunacak. Ülkemizde uzun zamandır hizmet veren çeşitli zincir markalar ile de anlaşmalar yapan Paket Taxi, her geçen gün büyümeye devam ediyor.

2017 yılı ile birlikte franchise modelini de kullanmaya başlayan Paket Taxi, ilk franchise anlaşmasını Antalya şehri için gerçekleştirdi. Franchise modeli için görüşmelere devam eden Paket Taxi, Ankara, İzmir ve Eskişehir'deki potansiyel müşterileri ile görüşmelerini sürdürüyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.