Hazırsanız başlayalım: Webrazzi 2018 konferans tarihleri belli oldu

Hazırsanız başlayalım: Webrazzi 2018 konferans tarihleri belli oldu

Webrazzi’nin 2018 yılı konferans tarihleri belli oldu! Her yıl olduğu gibi teknoloji ve girişimcilik alanındaki profesyonelleri bir araya getireceğimiz etkinliklerimize 7 Mart 2018 tarihinde Webrazzi E-ticaret etkinliği ile başlıyoruz.

Daha önce iki farklı tarihte düzenlenen Mobil ve Dijital etkinliklerimizi Webrazzi Dijital çatısı altında 11 Nisan 2018 tarihinde birleştiriyoruz.

Webrazzi E-Ticaret, Webrazzi Dijital, Webrazzi Developer, Webrazzi Fintech etkinliklerimizde daha önce 500 kişilik kontenjanı da gösterdiğiniz yoğun ilgi neticesinde artırma kararı aldık. Webrazzi Summit'te 2 bin kişiyi ağırlamanın haricinde düzenlediğimiz tematik konferanslarımızı da Wyndham Grand Levent İstanbul'da gerçekleştireceğiz. Bu arada belirtelim kontenjanı yüzde 50 artırarak tematik etkinliklerimizin kapasitesini 750'ye çıkarıyoruz ;)

Webrazzi Konferans Takvimi 2018

Kesinleşmiş 2018 konferanslarımızın takvimini de sizlerle hızlıca paylaşmak ve ajandanızdaki yerimizi almak istiyoruz.

7 Mart, Webrazzi E-Ticaret 2018, Wyndham Grand İstanbul Levent

11 Nisan, Webrazzi Dijital 2018, Wyndham Grand İstanbul Levent

17 Ekim, Webrazzi Summit 2018, Wyndham Grand İstanbul Levent

15 Kasım, Webrazzi Developer 2018, Wyndham Grand İstanbul Levent

12 Aralık, Webrazzi Fintech 2018, Wyndham Grand İstanbul Levent

Webrazzi Konferansları ile ilgili bilgi edinmek için etkinlik.webrazzi.com‘a göz atabilirsiniz. Webrazzi Summit 2018 için ise summit.webrazzi.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu arada belirtelim Webrazzi Pass satın alarak kolay ve indirimli fiyatla katılım gösterebilirsiniz.

Beş konferansa katılımın en uygun hali: Webrazzi Pass

etkinlik.webrazzi.com adresinde detaylarını bulabileceğiniz beş konferansımıza katılım için Webrazzi Pass satın alabilir, hem büyük bir fiyat avantajı elde edip hem de planlamanızı sene başında yapabilirsiniz.

Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi Pass’in; 3 adede kadar satın almalarda fiyatı 2.750 TL, 4 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.500 TL. Detaylı bilgi ve satın alma için pass.webrazzi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

2018 yılında gerçekleştireceğimiz 5 konferansımıza en uygun ücretle katılmak ve yerinizi şimdiden ayırtmak isterseniz Webrazzi Pass almanızı tavsiye ederiz. Eğer konferanslar ve sponsorluk konusunda ayrıntılı bilgi almak isterseniz [email protected] adresinden de direkt olarak bize ulaşabilirsiniz.

7 Mart’ta görüşmek üzere :)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.