Mobil Oto Servis kapanıyor mu?
Girişim

Mobil Oto Servis kapanıyor mu?

Sertifikalı ustalardan yerinde araç bakım hizmeti almayı sağlayan Mobil Oto Servis, aldığımız geri bildirimler ve web sitesindeki mesaja göre yolun sonuna gelmiş olabilir.

Şu anda mobilotoservis.com'da 'Size daha iyi hizmet verebilmek için kısa süreli bakımdayız." mesajı yayınlanıyor ve herhangi bir iletişim bilgisi bulunmuyor. Buna karşılık internette bazı müşteri şikayetleri yanıtlanmayı bekliyor.

Mobil Oto Servis, geçtiğimiz aylarda tak çalıştır akıllı araç sistemi MOSX'i satışa sunmuş ve mobil uygulamalarını yayınlamıştı. Ürün satışını mobilotoservis.com'un üzerinden yapan girişim MOSX uygulaması üzerinden de bakım hizmeti alınabileceğini açıklamıştı. Şu anda MOSX uygulamaları uygulama marketlerinde mevcut ancak Bakım Teklif Al seçeneği sizi mobilotoservis.com'a yönlendiriyor ve yine yukarıdaki mesajla karşılaşıyorsunuz.

Archive.org kayıtlarında ise mobilotoservis'in son ekran kaydı 17 Eylül'e ait gözüküyor.

Nevzat Aydın ve Hasan Aslanoba'dan yatırım alan Mobil Oto Servis'e dair bazı bilgilere sahibiz ancak kuruculardan/yatırımcılardan resmi açıklamalar almayı bekliyoruz. Yanıtları alır almaz sizlerle paylaşacağız.

Yorumlar (6)
 1. Is yapmiyordu zaten, kullanici sayisi cok ama cok azdi. Bir baska yatirim gitti gumburtuye.

 2. Samet Saygılı Samet Saygılı

  fiyatları yüksekti x paraya yaptırdığım bakıma 2x para istiyorlar

 3. Necati Bilmez Necati Bilmez

  sokakta bakım yapılamayacağı kesindi, neyse olan nevzatla hasanın paralara oldu ahahaha

 4. Yusuf Yusuf

  En son aradığımda bakım için castrol istedim. Bana mobil önerdiler en iyi yağ olduğunu falan anlattılar. Daha sonra kararımın kesin olduğunu görünce castrol'den artık mal alamadıklarını söylediler ve castrol temin edemiyoruz dediler. Ben de bu yüzden başka yerden yaptırmıştım demek sıkıntı o zamandan başlamış.

 5. Yıldırım Yıldırım

  Cumartesi günü kapımın önünde 4 Disk ve balataları değiştirdim, fiyat piyasaya göre uygundu ve işçilik ve müşteri memnuniyeti çok iyi, malzemeler orjinal di. ücretsiz olarak triger ve diğer aksamların da kontrolünü yaptı.

  Ben gayet memnun kaldım.

  Teşekkürler Mobil Oto Servis

 6. 6-7 bakım yaptırdım. Fiyatlar pahali degildi. Yani özel servislerle uc adagi bes yukari aynıydı. Castrol yag satmıyorlardı ama ben kendim internetten temin ettiğimde bunu kabul ediyorlardı. Yani illa ellerindeki yağı satmak için şart koşmadılar hiç. yedek parcalar makul kaliteli mallardi. Balata Bosch yakıt filtresi Mann silecekler Valeo vs istedim hep. Yag degisimi + yag hava yakit ve polen filtresi gibi standart bakim isi gozumun onunde yapildi usta ne yapti ne etti goruyordum. Kapanmissalar Kotu oldu. Ozellikle zamanin degerliyse kapinda bu islerin yapilmasi daha onemli hale geliyor. Ama millet sanayide ustalarla cay icip lak lak ederken bakim yaptirmayi sosyallesmenin bir baska sekli olarak algiliyorsa, o tamirhane atmosferi illa solunmali tabi. Bu hizmet kesmez dogaldir. Diger taraftan ist kosullarinda 1arac+1 usta gunde herhalde 4-5 farkli adreste arac bakimi ancak yapabilir. Belki bu da kurtarmamistir.