TamEntegre: Çok kanallı e-ticaret satıcılarına özel entegrasyon sistemi
E-Ticaret

TamEntegre: Çok kanallı e-ticaret satıcılarına özel entegrasyon sistemi

Türkiye’de e-ticaret pazarının büyümesi bu alandaki yazılım çözümlerinin de artmasını ve yaygınlaşmasını sağlıyor. Çok kanallı satış yapanlara özel bulut tabanlı entegrasyon sistemi sunan TamEntegre bu alanda faaliyet gösteren girişimlerden biri.

Temmuz 2015’te açılan Tam Entegre’nin kurucusu Sezgin Anlama, 2014 yılında bir pazar yerinde satıcısıyken bu alana adım atmaya karar vermiş. Dört aylık bir hazırlıktan sonra hayata geçirilen Tam Entegre, şu anda 6 kişilik bir ekip tarafından yönetiliyor. Sekiz pazar yeri (Gittigidiyor, n11, Hepsiburada, Sanalpazar vs.) 9 e-ticaret sitesi ve 13 kısa mesaj servisiyle entegre bir altyapı sunuyor.

500'den fazla üye, 100'den fazla tedarikçi/xml entegrasyonu

Sezgin Anlama, şu ana dek 552 üye kazandıklarını ve 100’den fazla tedarikçi/xml entegrasyonuyla 750 bin sipariş yönetimi ve 4,5 milyon ürün yüklemesi gerçekleştirdiklerini paylaşıyor ve “Birkaç ay içinde muhasebe programları ve fiyat karşılaştırma siteleriyle de entegrasyonları tamamlamayı planlıyoruz. Önümüzdeki yıl içinde de yurt dışı entegrasyonlarını yapmayı, kullanıcılarımıza ücretsiz e-ticaret sitesi vermeyi ve CRM tarafına eğilmeyi hedefliyoruz.” diye ekliyor.

Türkiye’de e-ticaret sektörü, toplam perakende ticaretin yüzde 3,5’ini kendine çekiyor. Yani bizi bekleyen büyük bir potansiyel var ve bu potansiyel açığa çıktıkça erken kalkan girişimlerin daha hızlı büyüme göstereceğini söyleyebiliriz. Elbette Tam Entegre bu alandaki tek girişim değil ve kullanıcı deneyimi + işlevsellik açısından hangi girişimlerin daha çok tercih edileceğini önümüzdeki yıllarda göreceğiz.

Webrazzi okurlarına özel indirim

Tamentegre.com’un başlangıç paketini ücretsiz kullanmaya başlayabilir veya Webrazzi okuyucularına özel olan yıllık paket alımlarında yüzde 25 indirimden faydalanabilirsiniz. 2017 sonuna kadar geçerli bu indirimden faydalanmak için Webrazzi okuyucusu olduğunuzu söylemeniz yeterli. (Ayrıca bkz: SaaS indirimleri)

Yorumlar (15)
 1. Mehmet K. Mehmet K.

  Sezgin her yerde bebek bezi satarak bu işe başladığını, gittigidiyordaki potansiyeli gördükten sonra yazılımı hayata geçirdiğini söylüyordu, tebrik ederim,

  Bu arada Prima dan hiç bahsedilmemiş, bebek bezi markası Primaydı çünkü :)

 2. Uzun süredir Tamentegre ile çalışıyoruz, cumartesi pazar ya da geç bir saat farketmiyor destek almamız için, gece 11 de telefon ettiğinizde bile destek alabiliyorsunuz, karşınızda kanlı canlı birini bulabiliyorsunuz, metroda bile telefondan destek veriyor sezgin bey, teşekkür ederim.

 3. Hayalimdeki projeydi ama yemiyor :)

 4. Süleyman Süleyman

  Api talebini nasıl yapıyoruz, api şifresini girmeden kullanamıyor muyuz?

  1. Merhabalar,

   Web sitemizde bulunan üst menülerde SSS sayfasından girdiğinizde API taleplerinin nasıl yapılacağına dair bilgi yer almaktadır,

   Bu adresten direkt linke erişebilirsiniz : https://www.tamentegre.com/ApiTalebiNasilYapilir

   Api şifresini girmeden entegrasyon sağlanamayacağı için kullanamıyorsunuz,

   Teşekkür ederiz.

 5. Soner Çetin Soner Çetin

  Böyle bir şeye gerçekten ihtiyaç vardı, aslında benzer işi yapan firmalar var ama tamentegre yi çok beğendim, panel sadece biraz karışık geldi, çok fazla özellik var, asıl kullanılması gereken yerler sadeleştirilebilir, videolarla da besleyebilirseniz daha iyi olur, başarılar dilerim.

  1. Merhabalar,

   Panel aslında özelleştirilebilir, yani siz görmek ya da kullanmak istemediğiniz kısımları kapatabilirsiniz,

   Videolar için de yakın zamanda yüklemeler yapılacaktır,

   Teşekkür ederiz.

 6. Merhabalar,

  Web sitemizde bulunan üst menülerde SSS sayfasından girdiğinizde API taleplerinin nasıl yapılacağına dair bilgi yer almaktadır,

  Bu adresten direkt linke erişebilirsiniz : https://www.tamentegre.com/ApiTalebiNasilYapilir

  Api şifresini girmeden entegrasyon sağlanamayacağı için kullanamıyorsunuz,

  Teşekkür ederiz.

 7. Bence yurt dışı entegrasyonlarına başlamak için acele edin, Amazon bile Türkiye ye girmiş, e-ticaret tarafında sizin gibi firmalar için iyi bir fırsat olabilir,

 8. Sezgin abiyi girişimcilik programlarından tanıyorum, tek başına koşturuyor, çok çalışıyor ve yaptığı konuşmalarda bu işe ne kadar gönül verdiği ortada, her soruya cevap veren, diğer girişimci arkadaşlara yardımcı olmaktan kaçınmayan biridir, yolun açık, şansın bol olsun abi.

 9. Dolunaaybilgisayar Dolunaaybilgisayar

  Destek konusunda çok iyiler, bu bizim için önemli bir konuydu, Akınsoft entegrasyonu bitince daha iyi olacak bizim için, teşekkür ederiz.

 10. Selçuk Selçuk

  Gittigidiyor.com da dükkan ücretleri ve listeleme ücretleri var, n11 ve hepsiburada daha iyi bence, yeni başlayanlar için n11 i tavsiye ederim.

 11. İbrahim İbrahim

  Sorun kendilerinden kaynaklanmadığı halde kesinti yapmadan ödeme iade ediyorlar, hesabınızı da kapatmıyorlar,

  Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan bir firma,

  Mobil uygulamalarını da en kısa sürede yapmalarını bekliyoruz.

 12. Özcan Özcan

  Siteye üye oldum kulanıcı adı şifremde var ama Üyeliğiniz henüz onaylanmamıştır, 24 saat içerisinde sizi bilgilendireceğiz

  hatası alıyorum.. [email protected] bilgi verirseniz sevinirim.

  1. Merhabalar,

   Telefon ile geri dönüş sağlanmıştır,

   İki farklı üyelik oluşturduğunuz ve telefon numaralarınızdan birine ulaşılamadığı için sisteme giriş sağlayamamışsınız,

   Telefon görüşmemiz üzerine hem panel kullanımınız aktif hale getirilmiştir hem de yapmak istediğiniz işlemlere ait fiyat teklifimiz tarafınıza iletilmiştir,

   Başarılı satışlar dileriz.