Yerli SaaS girişimlerinden Webrazzi okuyucularına özel indirim! #iyikidogdunwebrazzi

Yerli SaaS girişimlerinden Webrazzi okuyucularına özel indirim! #iyikidogdunwebrazzi

Webrazzi'nin 11. yaş gününe özel bir fırsatla, aşağıdaki yerli SaaS girişimlerine en az yüzde 30 indirimle üye olma imkânı sizi bekliyor. Neredeyse tüm girişimlerden Webrazzi11 indirim koduyla faydalanabilirsiniz. Kullanıma dair özel durumları da her girişim için ayrı ayrı olarak belirttik.

Sözü fazla uzatmadan sizi (herhangi mali bir kazancımız olmayan) bu kampanya ile başbaşa bırakalım. Yorumlarda ve Twitter'da Webrazzi'ye dair yorumlarınızı da bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. ;)

*Hızlı hazırlık sürecinde ulaşamadığımız, indirim paylaşmak isteyen (son 5 yıl içinde kurulan) SaaS girişimlerimiz bana adresinden ulaşabilirler.

Arastta

Arastta, özellikle orta ve büyük ölçekli e-ticaret projelerinde kullanılabilecek geniş özelliklere ve esnekliğe sahip bir e-ticaret yazılımıdır. Açık kaynak kod ile geliştirilen Arastta aynı zamanda Cloud servisi aracılığı ile tüm yazılım, güvenlik, hosting, yedekleme ve teknik destek sorunlarını da ortadan kaldırarak, kişi ve kurumların e-ticaret satışlarına odaklanmasını sağlamaktadır.

Webrazzi11 koduyla 30 Ağustos'a kadar yüzde 30 indirimden faydalanabilirsiniz.

EmlakCep

2017'nin Ocak ayında faaliyete geçen EmlakCep, emlakçıların eski usuller ile hallettiği işlerin önemli bir bölümünü dijitalleştirmektedir. Hem iOS hem de Android telefonlarda kullanılabilir. EmlakCep, emlakçılara özel müşteri takibi, mal sahibi takibi, emlakçılar arası haberleşme gibi verimlilik sağlayan işleri mobile taşıyan Türkiye’nin emlakçıya özel ilk akıllı telefon uygulamalarından biridir. Şu anda aktif olarak 2.500 gayrimenkul danışmanı tarafından kullanılmaktadır.

Webrazzi11 koduyla aylık Standart Üyelik abonesi olan emlakçılar 1 yıl boyunca yüzde 30 indirimden faydalanabilir. Kodun son geçerlilik tarihi 31 Ağustos.

Enpies.com

Net Promoter System, müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve arttırılması için dünya genelinde kabul görmüş, sade, etkili ve ölçeklenebilir bir yöntem. Enpies.com, Net Promoter sistemini kullanarak müşterilerinizden hem e-posta hem de web üzerinden kolayca geri bildirimler almanızı sağlayan, markanızın Net Promoter Score hesaplamasını eş zamanlı olarak yapan bir servis.

Webrazzi11 kodu yüzde 30 indirim sunuyor. Kodun son geçerlilik tarihi 15 Eylül 2017.

FineDine Menü

FineDine Menü restoran ve kafelerin satışlarını arttırmalarını destekleyen, operasyonlarını kolaylaştıran dijital bir menü uygulamasıdır. Geleneksel yöntemlerin aksine, FineDine Menü zahmetsiz bir şekilde menülerin tasarlanmasını, tablet üzerinde sergilenmesini ve istenildiği zaman baskı maliyeti olmadan güncellenmesini sağlar. Sipariş alınabilir, reklam gösterilebilir veya müşteri memnuniyeti anketi yapılabilir.

Webrazzi11 kodu ile yüzde 30 indirimden faydalanabilirsiniz. Kodun son geçerlilik tarihi 30 Eylül 2017

Frizbit

Frizbit, websitelerin kullanıcılarına kişiselleştirilmiş anlık web bildirimleri (web push notifications) göndermesini sağlayarak,trafik ve gelirlerini artırmasını sağlayan bir pazarlama otomasyonu aracıdır. Dijital pazarlamacıların doğru mesajı doğru zamanda doğru kişiye göndererek kullanıcılar sitede değilken bile onları tekrar websitesine çekmesini,kampanyalarını tek bir arayüzden yönetip raporlayabilmelerini sağlayan bir SaaS'tır.

Altı ay boyunca yüzde 30 indirimle kullanmak için frizbit.com'da hesap oluşturduktan sonra WEBRAZZI11 kodunu [email protected] adresine göndermeniz yeterli. Kupon kodunu 30 Ağustos 2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Fonzip

FonZip, dernek, vakıf, meslek örgütleri ve diğer STK'lar için online bağış, aidat ve üye yönetim sistemidir. Kurumların 1-2 dakika içerisinde üyelerinden online aidat ve bağış toplayabilmelerini sağlar. FonZip'te etkinlik sayfası yaratarak bilet satmak veya üyelere online ödeme yapabilecekleri aidat borcu hatırlatma SMS'leri göndermek yalnızca saniyeler sürer. Fonzip, şu anda TEMA'dan ODTU Mezunlar Derneği'nden, AKUT'tan UNICEF'e kadar yüzlerce saygın kurum tarafından kullanılıyor.

Webrazzi11 koduyla 10 Eylül 2017 tarihine kadar tüm yıllık üyelik paketlerinde yüzde 30 indirimden faydalanabilirsiniz.

Kobisi

Kobisi bir e-ticaret sitesi kurulumu için ihtiyacınız olan hemen her şeyi tek bir yerden karşılamanızı sağlayan bir yazılımdır. Kobisi pazar yeri entegrasyonu hizmetleri vermekte, SEO, internet reklamcılığı ve son teknoloji pazarlama uygulamalarıyla entegre çalışmaktadır. Teknik bilgiye ihtiyaç duymadan e-ticaret mağazanızı hızlıca oluşturup siparişlerinizi alma imkânı sağlar.

Kobisi, Webrazzi okurlarına 3 ay boyunca yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor. Başvurmak için kobisi.com/webrazzi11 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kolay İK

Kolay İK, bulut tabanlı bir personel yönetim yazılımı. Özlük bilgilerinin tutulmasından, izin takibine; zimmetlerden, personel harcamalarına; şirket içi eğitimlerden performans değerlendirmeye; ödeme takibinden bordrolamaya kadar personel yönetiminin tüm süreçlerini online, güvenli ve hızlı yönetmenize yardımcı olur. Tüm bu süreçleri çalışanlarınızla beraber, akıllı hatırlatmalar ve detaylı raporlar ile yönetmenizi sağlar.

Yüzde 30 indirimli WEBRAZZI11 kodu bu yıl sonuna kadar geçerli. 

Kutu Abonelik

Kutu Abonelik, abonelik e-ticaret modelini kullanmak isteyenler kurum/kişilere teknik alt yapı ve e-ticaret platformu sunan bir SAAS girişimidir. Abonelikli e-ticaret sunmasının yanında, tek seferlik satış ve pazaryeri opsiyonu barındırır. Sunulan hizmet için kurulum ücreti almadan ve aylık sabit 99 TL + %1 satış komisyon talep eder.

Webrazzi11 indirim kodunu 10 Eylül 2017'ye kadar kayıt olurken göreceğiniz e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Leafinbox

Leafinbox, tüm dökümanlarınızı elektronik ortamda ve e-imza ile yönetebileceğiniz bir platformdur. İmzalanması istenilen dökümanları platforma dahil ederek imza süreçlerinizi tasarlayabilirsiniz. Süreçlerin tamamlanmasından sonra Leafinbox imzalanan tüm belgelerinizi istediğiniz sistemlere (e-Posta, FTP, Web Service, Ado.net, ODBC, Res Req. vb.) dağıtımını otomatik olarak gerçekleştirir. Leafinbox ile belgeleriniz yasal geçerliliğe sahip olduğu gibi süreçlerinizin işletilmesinde de hız kazanırsınız.

Webrazzi11 koduyla 10 Eylül 2017 tarihine kadar yüzde 30 indirimden faydalanabilirsiniz.

Logiwa

Logiwa perakende ve e-ticaret şirketlerinin envanter ve depo yönetim, sipariş hazırlama ihtiyaçlarına cevap veren bulut tabanlı bir depo yönetim sistemidir. Logiwa ileri depo yönetimi fonsiyonalitesini küçük ve orta ölçekli perakende ve e-ticaret şirketleri için ulaşılabilir kılmaktadır. Özellikle pazaryeri ve hazır e-ticaret uygulamaları ve kargo şirketleri ile hazır entegrasyonlar sunmakta ve e-ticaret’in pürüzsüz bir şekilde yürümesini sağlamaktadır.

Webrazzi11 kodunu yüzde 30 indirim için 30 Eylül 2017 tarihine kadar kullanabilirsiniz. İletişime geçtiğiniz Logiwa satış temsilcisiyle Webrazzi11 kodunu paylaşmanız yeterli.

Mentorink

Mentorink, kurum içerisindeki bireysel ve profesyonel gelişimi akıllı mentorluk çalışmaları üzerinden maksimize etmeyi sağlayan bir akıllı mentorluk platformudur. Mentorluk çalışmaları başlatmak isteyen veya devam eden programlarını optimize etmek isteyen kurumların hizmetine sunulan Mentorink, SaaS modeli sayesinde düşük maliyetli, etkin ve verimli bir gelişim imkanı sunar.

Yüzde 30 indirimden faydalanmak için sitedeki demo formunu doldururken veya Mentorink'e e-posta atarken Webrazzi11 kodunu belirtmeniz yeterli.  Kodun geçerlilik tarihi 8 Eylül 2017.

Ofisim.com

Ofisim.com, şirketlerin satış, pazarlama, bilgi yönetimi alanlarındaki ihtiyaçlarına özel bulut tabanlı servisler sunan uygulama marketidir. Ofisim platformu üzerinde geliştirilen ve işinize göre özelleştirebileceğiniz uygulamalar sayesinde, satışlarınızı yönetebilir; müşterilerinizi, fırsatlarınızı, ürünlerinizi ve gelir giderlerinizi hem webden, hem de mobilden anlık takip edip, kolayca teklif üretebilirsiniz.

Ofisim.com'daki talep formunu doldurduktan sonra sizi arayacak çağrı merkezi yetkilisine Webrazzi11 kodunu söyleyerek yüzde 30 indirimden faydalanabilirsiniz. Bu fırsat 10 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli. 

OnDestek

OnDestek, e-ticaret girişimlerinden üniversitelere, hastanelerden belediyelere kadar 2.500'den fazla işletmenin internet siteleri üzerinden canlı destek sunmasını sağlayan bir yazılım hizmeti. İster bilgisayar başında, ister mobil cihazınızdan ziyaretçilerinize mesajlaşma yoluyla destek olarak kazancınızı ve müşteri memnuniyet seviyenizi arttırabilirsiniz.

Ondestek'in yüzde 30 indirimli Webrazzi11 kupon kodunu 31 Ağustos tarihine kadar kullanabilirsiniz.

OpsGenie

OpsGenie mühendislik ve operasyon takımları için tasarlanmış bir nöbet ve uyarı yönetim sistemidir. IT sistemlerinde oluşacak bir hata durumunda doğru kişileri doğru iletişim methodlarıyla uyaran OpsGenie, problemin en kısa sürede ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. OpsGenie uyarıları tasarlamak için araçlar sağlayarak insanları, çağrı çizelgesi, eskalasyon ve olay şiddet seviyesine göre bilgilendirir.

OpsGenie'ye üye olduktan sonra yüzde 30 indirimden faydalanabilmek sitedeki canlı destek sisteminden iletişime geçmeniz gerekiyor. İndirim 15 Eylül 2017'ye kadar geçerli.

Rakam.io

Rakam, çok sayıda kaynaktan veri toplayıp bunları saklayan ve anlamlandıran bir platform. Şirketlerin tüm verilerini tek bir noktada toplayıp ve bunlar üzerinden özelleştirilmiş rapor ve ekranlar hazırlamasını sağlıyor. Rakam, daha çok veri odaklı şirketlere tek bir noktadan sahip oldukları tüm verileri işleme ve analiz etmeye odaklanıyor. Ayrıca Intercom’dan Pipedrive’a, Facebook Ads’den Google Adwords’e kadar bir çok farklı hizmet veya platformla otomatik olarak entegre olabiliyorsunuz.

Yüzde 30 indirim kodu 31 Ağustos 2018'e kadar geçerli, evet 1 yıl boyunca.

Raklet

Raklet, bir düzenli ödeme ve iletişim platformu olarak kurumların tüm kişilerini tek bir çatı altında toplayabilmelerini sağlıyor. Spor kulübü, dernek, vakıf, site yönetimi gibi topluluk yönetimi gerektiren her kurumda kullanılabiliyor. Otomatik email/ sms gönderimi, tek tıkla aidat ödeme, etkinlik bilet satışları ve bağış kampanyaları ile kurumların iş yüklerini azaltırken gelirlerini arttıran Raklet, Microsoft Ventures desteğinin yanısıra Techstars’tan aldığı yatırım sonrasında bugün dünya genelinde 1800’ün üzerinde kurum tarafından kullanılıyor.

Yüzde 30 indirimli Webrazzi11 kodu 31 Aralık 2017'e kadar geçerli.

Prisync

Prisync eticaret firmalarına fiyat takip yazılımı sunan bir SaaS firmasıdır. 30'dan fazla ülkeden kullanıcısı bulunan yazılım, sunduğu teknoloji sayesinde firmaların kar marjlarını ve çalışanlarının üretkenliğini arttırır.

31 Ağustos'a kadar, ilk 4 ayda %30 indirimden faydalanabilirsiniz. Tekliften yararlanmak için kayıt olduktan sonra webrazzi11 kodunu kayıt olunan email adresiyle birlikte [email protected]'a göndermeniz yeterli.

Sipariş Sistemi

Yeme içme mekanlarının tüm sipariş süreçlerini tek noktada toplayan, kurulum ve cihaz gerektirmeyen SaaS çözümü. SiparisSistemi, mutfak için ayrı bir mutfak ekranı, salon kullanımı için de ayrı bir POS ekranı sunuyor. Mekan sahipleri için özel geliştirilen bölüm ise patronların sipariş, kesilen fiş, anlık ciro, ürünlere göre satış grafiği, garson cirosu vb. bilgilere anlık olarak erişebilmesi mümkün kılıyor.

Webrazzi11 kodu yüzde 30 indirim sunuyor. Kodun son geçerlilik tarihi 10 Eylül 2017

Salesmot

Salesmot, oyunlaştırmanın gücünü kullanarak firmaların satış ekiplerini motive eden ve hedeflerine daha kolay ulaşmalarını sağlayan bir SaaS yazılımdır. Yarışmaları TV ekranına aktararak ofisinizde interaktif ve şeffaf bir rekabet ortamı oluşturabilmenize olanak sağlar. Çalışanlar puan biriktirebilir ve bu puanlarla belirlemiş olduğunuz ödülleri kazanabilirler.

Yüzde 30 indirimli Webrazzi11 kodundan 10-Ağustos-Eylül 2017 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

Segmentify.com

Segmentify e-ticaret sitelerine dönüşüm optimizasyon hizmeti sunan bir e-ticaret kişiselleştirme platformudur. E-ticaret siteleri Segmentify çözümleri ile ziyaretçilerine kişiselleştirilmiş ürün önerisi getirerek etkileşimini ve satışlarını artırır; gerçek zamanlı dönüşüm raporları ile veriye dayalı doğru iş kararlarını alır.

Segmetify hizmetlerinden ilk 3 ay yüzde 30 indirimli faydalanmak için segmentify.com'a kayıt olduktan sonra kayıt olunan e-posta bilgisiyle Webrazzi11 kodunu [email protected] adresine göndermeniz yeterli olacak. Kodun geçerlilik süresi 1 Ekim 2017.

Shopsta

Shopsta, Instagram ’da yer alan mağazalara kendilerini takip etmeyen kullanıcılara da ulaşma ve satış yapma imkanı sunan, aynı zamanda da ödemelerini güvence altına alan bir e-ticaret platformudur. Shopsta, Instagram mağazalarının sergilendiği bir internet vitrini işlevi görerek, satıcılarla kullanıcıları bir araya getiren güvenli bir alışveriş imkânı sunar.

Webrazzi11 kupon kodu ile Shopsta üzerinde açılacak yeni mağazaların satış komisyon oranı 3 ay boyunca %10 yerine %7 olacak. Bu fırsat 10 Eylül 2017'ye kadar geçerli. 

SnapBuy

SnapBuy, görsel arama teknolojisi ile, bir ürünü fotoğrafını çekerek anında satın alabilme özelliği sağlıyor. Birçok dilde sağlanan SDK’lar sayesinde SnapBuy’ın görsel tanıma teknolojisini, aylık üyelik modeli ile e-ticaret yazılımlarınıza veya mobil uygulamalarınıza kolaylıkla entegre edebilir, bu sayede dönüşüm oranlarınızı arttırabilirsiniz.

Aylık Görsel Tanıma paketlerinde Webrazzi11 koduyla %30 indirim sağlayabilirsiniz. Son kullanma tarihi 10 Eylül 2017.

Startsub

Startsub, abonelik iş modelini temel alan ve bu dikeydeki kişi veya kurumlara gerekli altyapıyı (websitesi, ödeme sistemi ve yönetim paneli) sunan bir SaaS şirketidir. E-tica ret altyapısını ve tahsilat sistemini ayrı ayrı sunabilmektedir. Sunduğu hizmet karşılığında kurulum ücreti, işlem başı komisyon ve her ay sabit bir ücret talep eder.

Startsub, 3 farklı paket için de Webrazzi11 koduna yüzde 30 indirim sunuyor; Paket 1 (1499 kurulum+ 99 aylıksabit+ %10 komisyon), Paket2: (1999 kurulum+ 199 aylıksabit+ %8 komisyon), Paket 3 (2999 kurulum+ 299 aylıksabit+ %6 komisyon) İndirim kodunuz 10 Eylül 2017'ye kadar geçerli.

Sociality.io

Sociality.io, markalar ve ajansların sosyal medya operasyonlarını verimli hale getirmek için tasarlanmış sosyal medya yönetim platformudur. İçerik yayını, sosyal CRM, monitoring, raporlama ve rakip analizi gibi süreçlerin tek platformdan yönetilmesini sağlayarak bütçe ve zaman avantajı sağlar. Şu anda Türkiye’deki 2.500 kurumsal sosyal medya hesabı Sociality.io aracılığıyla yönetilmektedir.”

Webrazzi11 kodu aylık ödemelerde yüzde 30 indirim sunuyor. Kodun son geçerlilik tarihi 10 Eylül 2017.

Tam Entegre

TamEntegre.com, çok kanallı satış yapan satıcılara özel bulut tabanlı entegrasyon sistemi.  Gittigidiyor, N11, Hepsiburada, Cimri.com gibi pazar yeri ve fiyat karşılaştırma sitelerine entegrasyon sağlar. Tüm satış, müşteri, fatura ve kargo operasyonlarınızı yürütebilir, tüm platformlardaki siparişlerinizi tek ekrandan görüntüleyebilirsiniz.

Webrazzi11 indirim kodu ile 3 ay boyunca yüzde 30 indirimden faydalanabilirsiniz. Kodu geçerlilik tarihi 31 Aralık 2017.

VeduBox

VeduBox bulut tabanlı e-öğrenme ve görüntülü iletişim sistemidir. VeduBox webinar/canlı ders, test-sınav, video yönetimi, dijital ders,doküman yönetimi,  raporlama vb. birçok özelliği içerikmektedir. Herhangi bir kurum ya da kişi kendi logo ve kurumsal kimliğiyle VeduBox'ı kullanabiliyor. VeduBox'ı şirketler, kurslar, okullar ve internet üzerinden eğitim vermek isteyen, webinarlar yapmak isteyen herkes kullanabiliyor.

Webrazzi11 kodu ile yüzde 30 indirimden 30 Eylül 2017'ye kadar faydalanabilirsiniz.

Workif

Workif, mikro ölçekli kobilerin online asistanıdır. Herhangi bir kullanıcı sınırı barındırmaz. Workif ile internetin olduğu her yerden müşterilerinizi takip edebilir, çalışanlarınıza görev atayabilir, proje oluşturabilir, muhasebenizi kontol edebilirsiniz. Aynı zamanda online tahsilat modülü ile tahsilatlarınızı rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yüzde 30 indirimli Webrazzi11 kodu 7 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli.

Yönetimcell

Site, apartman, iş merkezi ve residence gibi toplu yaşan alanlarının yönetimi için aidat ve gider programı sunan bir girişim. Bu alanda kullanılan popüler programlardan biri olan Yonetimcell, hem web sitesi hem de mobil uygulama arayıcılığıyla hizmet veriyor. Mayıs 2017 verilerine göre Türkiye genelinde 2 bin 200 site veya apartmanda hizmet verdiğini söyleyen Yönetimcell, toplam 150 bin konut tarafından kullanılıyor.

Yönetimcell'in Webrazzi okuyucularına özel % 30 indirimi için son geçerlilik tarihi 31 Aralık 2017.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.