x

Webrazzi İnovasyon Konferansı’nın yeni konuşmacıları ve programı belli oldu

10 Mayıs Çarşamba günü Wyndham Grand İstanbul Levent’te düzenleyeceğimiz Webrazzi İnovasyon Konferansımızın yeni konuşmacıları ve programı belli oldu.

Webrazzi İnovasyon, adının çağrıştırdığı gibi, sürücüsüz araçlardan sanal gerçekliğe yenilikçi teknolojilerin konferansı. Teknoloji girişimleri öncülüğünde yaşanan ilerlemeden dünyanın en köklü şirketleri de pay alıyor. Webrazzi İnovasyon 2017, dönüşümü her iki yönüyle ele alıyor. Yenilikçi girişimlerle birlikte daha geleneksel iş yapış modelleriyle çalışan büyük şirketleri de ağırlıyoruz.

Daha önce açıkladığımız konuşmacılarımız arasına katılan yeni isimler ise şöyle; Roche Türkiye Genel Müdürü Adriano Treve, Türkiye İş Bankası Dijital Bankacılık Müdürü Mehmet Fahri Can, RS Research Kurucu Ortağı Doç. Dr. Rana Sanyal, Bunsar Kurucu Ortağı Soner Demiray oldular.

Buradan etkinlik programını inceleyebileceğiniz Webrazzi İnovasyon 2017 konferansımız için hala biletinizi almadıysanız bilet.webrazzi.com üzerinden kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Webrazzi İnovasyon 2017 Konuşmacıları

Adriano Treve – Roche

Ahmet Alpat – Katı Hal

Ali Erhan Tamer – Botudio

Barbaros Özbugutu – iyzico

Bülent Tekmen – ininal

Cem Soysal – Inventram

Doç. Dr. Rana Sanyal – RS Research

Emre Erkin – Cosa

Ercan Erciyes – Monument

Fevzi Güngör – Ödeal

Dr. Francois Gilardoni

Gökhan Gökçay – Philips Aydınlatma

Haluk Karabatak – Philips Türkiye

İhsan Elgin – Core Strateji

Kadir Demircioğlu – Thread in Motion

Kerem Alper – ATÖLYE

Kubilay Polat – Volvo Car Turkey

Mehmet Fahri Can – Türkiye İş Bankası

Ogeday Karahan – Ernst & Young

Ozan Can Köseley – Jetlink

Özgür Alaz – Promoqube

Özgür Deniz Onur – invidyo

Soner Demiray – Bunsar

Umutcan Duman – Evreka

Webrazzi İnovasyon konferansının kalan konuşmacıları ve programını kısa süre sonra duyuracağız. Yılın en iddialı konferanslarından biri olacak Webrazzi İnovasyon için yerinizi şimdiden ayırmanızda fayda var. Erken indirim avantajıyla biletler de satışta.

Webrazzi İnovasyon konferansı programının son şeklini oluştururken sizden gelecek önerileri de almaya devam ediyoruz. Sponsorluk için önerilerinizi konuyla ilgili özel olarak hazırladığımız iletişim formuyla iletebilir, konuşmacı önerilerinizi de marketing@webrazzi.com adresinden bize gönderebilirsiniz.

Webrazzi İnovasyon Sponsorları

Elmas Sponsor

Altın Sponsor

Gümüş Sponsor

Medya Sponsorları

Destekleyen

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *