Arda Kutsal ve Erden Timur'un yatırımcıları arasına katıldığı paylaşımlı ofis girişimi Habita açıldı
Yatırım

Arda Kutsal ve Erden Timur'un yatırımcıları arasına katıldığı paylaşımlı ofis girişimi Habita açıldı

İstanbul'un en yeni paylaşımlı ofis alanlarından biri olma özelliği taşıyan Habita; bizzat kurucu ortaklardan öğrendiğimize göre ilgi çekici etkinlikler ve paylaşımlarla ofis alanı haricinde dijital dünyada adeta bir komünite de olmak istiyor.

Webrazzi Kurucu ve CEO'su Arda Kutsal ile Nef Kurucusu Erden Timur'un geçtiğimiz haftalarda gerçekleştirdiği sohbet ile resmi açılışını gerçekleştiren Habita'nın Girişim Ofisleri bölümünü de dilerseniz hemen şimdi izleyebiilrsiniz.

Sizlere daha önce duyurusunu yaptığımız söyleşide, kuruluşundan itibaren yalnızca 5 buçuk yılda 1 milyar tl'nin üzerinde ciro yapan Nef'in kurucusu Erden Timur ilgi çekici açıklamalarda bulundu. Ancak Erden Timur'un açıklamaları öncesinde sizlere başka bir gelişmeyi aktarmak istiyoruz.

Arda Kutsal ve Erden Timur, Habita'ya yatırım yaptıklarını açıkladılar

Habita kurucu ortakları (soldan sağa: Burak Özyurt, Serdar Taşyürek ve Levent Öcal)
Habita kurucu ortakları (soldan sağa: Burak Özyurt, Serdar Taşyürek ve Levent Öcal)

Söz konusu söyleşide Arda Kutsal ve Erden Timur, Habita'ya yatırım yaptıklarını da duyurdular.

Böylelikle kurumsal hayattan girişimciliğe transfer olan 3 kurucu ortağın kurduğu Habita, arkasına 2 ayrı sektörden 2 değerli ismi de almış oldu.

Bu gelişmenin ardından tekrardan Erden Timur'un açıklamalarına dönmek gerekirse; daha önce inşaat sektöründe bir tecrübesi olmamasına rağmen global bir inşaat şirketi yaratmak için yola çıktığının altını çizen Timur; Nef'in de kendisinin de en büyük motivasyonunun toplumsal fayda sağlayan projeler geliştirmek olduğunu söyledi.

Habita'nın da bu doğrultuda toplumsal fayda sağlayacak bir girişim olduğunun altını çizen Timur, internet dünyasıyla ilgilendiğini ancak şu an için internet girişimlerine yatırım yapmak gibi bir planının olmadığını dile getirdi.

Arda Kutsal ve Erden Timur'un desteğini arkasına alan Habita'yla ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Arda Kutsal ile Erden Timur'un gerçekleştirdikleri söyleşiden bir kare
Arda Kutsal ile Erden Timur'un gerçekleştirdikleri söyleşiden bir kare
Yorumlar (5)
 1. Lokasyon seçeneği kötü

  1. Lokasyon gerçekten kötü.

  2. Ben lokasyon seçeneğinin kötü olduğunu düşünmüyorum. Belki size uygun değildir. Metro hattında makul fiyatlı seçenekler sunabilmek için çok ideal bir nokta seçmişler. Kamara ofis olarak bizim de yakınlarda bir tesisimiz var. Bölge hem gelişmeye açık, hem de girişimci ekosistemi için gelecek vaad eden bir konumda. Şahsen tanıdığım Habita ekibini tebrik ediyor. Yeni ortaklarıyla başarılar diliyorum.

 2. http://habita.com.tr/membership-options ilgileniyoruma tıklamaya pişman oldum

  1. Merhaba,

   Yorumunuz için teşekkür ederiz.

   Bahsettiğiniz konu web sitemiz ile ilgili bizimde öncelikle üstünde durduğumuz bir problem. Sorunu en kısa sürede gidereceğiz.

   İlgilendiğiniz üyelik seçeneğine ilişkin [email protected] adresinden iletişime geçmeniz halinde tarafınıza bilgilendirme e-postası atılacaktır.

   Sevgiler,