Harbi Yiyorum: Nerede ne yenirin cevabı blogdan kitaba dönüştü

Harbi Yiyorum: Nerede ne yenirin cevabı blogdan kitaba dönüştü

Daha önce Pazarlama İletişimi Sosyal Medya ve Her Şeyin Başı Blog gibi kaynakları ekosisteme katan Salih Seçkin Sevinç, bu sefer bir hobi olarak başlayan yemek blogunu harbiyiyorum.com'u kitaplaştırmış. Türkiye'de nerede ne yenirin cevabını vermeye çalıştığı kitap, blogda yer alan seçme yazılardan oluşuyor.

Altı yıllık bir emeğin ürünü olan kitapta 130 lezzet noktası yer alıyor. Bir cep kitabı olarak yayınlanan harbi yiyorum, farklı şehirlere gittiğinizde elinizin altında olmasını isteyebileceğiniz bir kaynak.

Kitap incelemeleri Webrazzi'de çok fazla yer verdiğimiz içerikler değil ancak hem bir blogun daha kitaba dönüşmesi hem de daha önceki güzel eserleriyle de güzel bir seri yakalayan Salih'e destek olmak amacıyla bir istisna yapmak istedim. Belki bir gün biz de bir sürpriz yapıp bir Webrazzi kitabıyla karşınıza çıkarız. ;)

Neredeyse tüm kitap tanıtımında olduğu gibi bu sefer de yazının altında isim ve e-posta adresiyle yorum yapan ilk 10 kişi bu güzel kitabın sahibi olacak. Eli hızlı olan kazanır.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.