Her Şeyin Başı Blog: Blog tutmak isteyenler için rehber kitap

Her Şeyin Başı Blog: Blog tutmak isteyenler için rehber kitap

her seyin basi blog kitap salih seckin sevincDijital dünyadaki profesyonel deneyimlerini yazarlık tarafında da gösteren Salih Seçkin Sevinç, yeni kitabı 'Her Şeyin Başı Blog' ile blog tutmanın önemini yeniden gündeme taşımak istiyor.

Optimist Yayınları'ndan çıkan Her Şeyin Başı Blog, blog tutma işini profesyonel olarak ele alıyor. Dijital bir günlük tutmanın neden gerekli olduğunu, bu işe sıfırdan nasıl başlayabileceğinizi ve bu işten nasıl para kazanabileceğinizi anlatıyor.

Blog yazmak basit olduğu kadar da zor bir iş ve Salih Seçkin Sevinç bu noktada rehber niteliğinde bir kitap sunuyor. İçeriklerinizi nasıl üretmeniz ve konumlandırmanız gerektiğini anlatıyor. Hatta yorumların yönetimi gibi detaylara da giriyor.

Sadece blog meraklılarına değil, genele hitap ediyor

Her Şeyin Başı Blog'un sadece blog tutmak isteyenlere değil, blog tutan kişilerle çalışan veya onlarla iletişm kurmak isteyenlerin de faydalanabileceğini söyleyebiliriz.

Optimist Yayınları'ndan çıkan 230 sayfalık bu kitabın Webrazzi okuyucularının da ilgisini çekeceğini düşündük ve bu yazıya yorum yapan ilk 5 kişiye ücretsiz olarak göndereceğiz. ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.