x

Sosyal Garaj’da bu hafta Kolay Randevu kurucu ortağı Uğur Çivi’yi konuk ediyoruz!

Bu hafta güzellik sektörü dikeyinde faaliyet gösteren işletmeler için SaaS modelinde bir online randevu yönetim sistemi olan Kolay Randevu‘nun hikayesini kurucu ortaklardan Uğur Çivi’den dinliyoruz.

Kolay Randevu yakaladığı işletme ve kullanıcı rakamlarıyla öne çıkarken arayüz geliştirme ve deneyim konularından bazı eksikliklere sahip olmasıyla da dikkat çekiyor.

Sosyal Garaj’ın bütün bölümlerini buradan izleyebilirsiniz.

Yorumlar (3)

 1. Sektördeki çok ciddi bir açığı kapatmışsınız gerçekten. Uygulamada güzel, başarılar. Yalnız siteye biraz sosyal boyut kazandırsanız çok iyi olur bence. Kullanıcıların profil sayfaları olursa yeni yaptırdıkları saçlarını paylaşabilir, birbirlerine yorum falan yapabilirler. Kuaförlerde yeni saç stillerini vs. paylaşabilirler. Kadınlar için hayati bir konu bu biliyorsunuz. 🙂 Hatta kuaförlerin sayfalarını kurumsal olarak yapılandırırsanız tadından yenmez.

  Cevapla
  • Güzel yorumunuz ve geribildirimleriniz için teşekkür ederiz. İşin sosyal boyutu tarafında çalışmalarımız mevcut. Bir süre sonra mevcut sisteme güzel bir şekilde entegre ederek yayına alacağız.

   Cevapla
   • Google play store daki görsellerde iphone kullanmıssınız. Android platformda biraz hoş olmamış..Değiştirmenizi tavsiye ederim

Bir Cevap Yazın