Hepsiburada Genel Müdürü Bülent Başaran görevinden ayrılıyor [Duyum]
Kariyer

Hepsiburada Genel Müdürü Bülent Başaran görevinden ayrılıyor [Duyum]

Hepsiburada.com Genel Müdürlüğü görevine 2014 yazında atanan Bülent Başaran, aldığımız duyumlara göre görevinden ayrılmaya hazırlanıyor.

Bize ulaşan ilk bilgiler Bülent Başaran'ın 15 Ocak'ta görevini bırakacağı yönünde. Başaran'ın görevinden ayrılmasıyla ilgili henüz bir açıklama yapılmış değil ama konuya yakın kaynaklardan öğrendiğimiz kadarıyla Başaran kariyerine başka bir yönde devam etmeyi planlıyor.

Bülent Başaran, Hepsiburada'dan önce Tekin Acar Cosmetics, Toys “R” Us, Desa ve Shaya gibi önemli markalar için görev yapmıştı. Linkedin profiline göre Başaran'ın Hepsiburada'daki görev süresi 19 ayı buluyor.

Hepsiburada.com'da Bülent Başaran'dan önce İlker Baydar Genel Müdür olarak görev yapmaktaydı. İlker Baydar, Markafoni.com'un Genel Müdürü olunca Hepsiburada.com'daki koltuğu boş kalmıştı.

Bülent Başaran'ın görevden ayrılmasına ve Hepsiburada'nun yeni Genel Müdürü'nün kim olacağına dair alacağımız bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar (3)
 1. Internet Insights Internet Insights

  Hepsiburada'da 2 yıldan uzun süre genel müdürlük yapan hiçbir yönetici olmamıştır (gidenler sırayla Yenal Gökyıldırım, İlker Baydar ve şimdi Bülent Başaran)

  1. Ali Veli Ali Veli

   Evet kaan donmezden sonra uzun soluklu genel mudurleri hic olmadi

   Oğuz isiten 4-5 yil, kaan donmez 6-7 yil, aytug igneli 2,5 yil, yenal gokyildirim 1,5 yil, ilker baydar 2 yil, bulent basaran 1,5 yil

 2. Fırtınada yol alan bir gemi için. Çözümü dalgalarda yada fırtınada aramamak lazım. Gemiye yön veren kaptan ve tayfalara sormak lazım.