Hepsiburada'nın yeni Genel Müdürü Bülent Başaran oldu [Duyum]

Hepsiburada'nın yeni Genel Müdürü Bülent Başaran oldu [Duyum]

Aldığımız duyumlara göre Türkiye'nin en önemli internet şirketlerinden Hepsiburada.com'un yeni Genel Müdürü Bülent Başaran oldu. Hatta Başaran'ın bugün itibariyle yeni görevine başladığı da aldığımız bir diğer duyum.

Son olarak Tekin Acar Cosmetics'de Genel Müdür olarak çalışan Başaran, daha öncesinde ise Toys "R" Us, Desa ve Shaya gibi şirketlerde mağazacılık konusunda 15 seneye yakın bir tecrübe edindi. Başaran'ın kariyerini LinkedIn profili üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

Hatırlarsanız Hepsiburada'nın bir önceki Genel Müdürü İlker Baydar'ın görevinden ayrılacağını Nisan ayında sizlerle paylaşmış, Mayıs ayında Markafoni CEO'su olarak duyurulması ile de haberimizi doğrulamıştık.

Bülent Başaran hakkında şirketten henüz herhangi bir resmi açıklama yapılmadı, konuyla ilgili bilgilendirme geldiğinde haberimizi güncelleyeceğiz.

GÜNCELLEME: Bülent Başaran'ın Linkedin profiline yeni ünvanını eklediğini görmüştük ve haberimizden 4 gün sonra (25 Temmuz'da) HepsiBurada.com'dan gelen resmi açıklamayla Bülent Başaran'ın atama haberini doğrulanmış olduk.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.