Hepsiburada'nın yeni Genel Müdürü Bülent Başaran oldu [Duyum]
E-Ticaret

Hepsiburada'nın yeni Genel Müdürü Bülent Başaran oldu [Duyum]

Aldığımız duyumlara göre Türkiye'nin en önemli internet şirketlerinden Hepsiburada.com'un yeni Genel Müdürü Bülent Başaran oldu. Hatta Başaran'ın bugün itibariyle yeni görevine başladığı da aldığımız bir diğer duyum.

Son olarak Tekin Acar Cosmetics'de Genel Müdür olarak çalışan Başaran, daha öncesinde ise Toys "R" Us, Desa ve Shaya gibi şirketlerde mağazacılık konusunda 15 seneye yakın bir tecrübe edindi. Başaran'ın kariyerini LinkedIn profili üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

Hatırlarsanız Hepsiburada'nın bir önceki Genel Müdürü İlker Baydar'ın görevinden ayrılacağını Nisan ayında sizlerle paylaşmış, Mayıs ayında Markafoni CEO'su olarak duyurulması ile de haberimizi doğrulamıştık.

Bülent Başaran hakkında şirketten henüz herhangi bir resmi açıklama yapılmadı, konuyla ilgili bilgilendirme geldiğinde haberimizi güncelleyeceğiz.

GÜNCELLEME: Bülent Başaran'ın Linkedin profiline yeni ünvanını eklediğini görmüştük ve haberimizden 4 gün sonra (25 Temmuz'da) HepsiBurada.com'dan gelen resmi açıklamayla Bülent Başaran'ın atama haberini doğrulanmış olduk.

Yorumlar (7)
 1. Keşke önce bir tekinacar.com.tr'ye baksalardı :(

 2. Rephair Rephair

  :) batıra batıra çıkarmasını öğrenmiştir. bu da bir tecrübe. Gerçi çok kedersiz görünüyor saç dökülmesi bile yok baksana. :)

 3. Hanzade Doğan yürek mi yemiş arkadaş, bu nasıl karar böyle? Sıfır e-ticaret tecrübesi, hatta ticaret tecrübesi olduğu bile tartışılır.

 4. Bülent Bey'in çok iyi işler çıkaracağını düşünüyorum, yeni görevinde başarılar dilerim.

 5. Celil Celil

  müşterilerinizle biraz ilgilenin Bülent bey tarafınızdan mağduruz şuan

 6. Bülent bey bu yazıyı dikkate alın

  17.09.2015 tarihinde Hepsiburada.com sitesinde ürün aldım 20 dakika içinde sipariş verirseniz aynı gün kargoya verilir diye yazıyordu yinede bu yazıya güvenmeyip mh, aradım verilen cevap bu süre içinde sipariş verirseniz 18.09.2015 tarihinde elimizde olur deniliyor halen kargoya verilecek 3gün geçmesine rağmen cevap yok arıyorsun 20 dakika bekletiyorlar sonra açıp kapatıyorlar bumu müşteri memmuniyeti, hem yalan beyanda bulunuyorsunuz hem arıyoruz cevap verecek yetkili bulamıyoruz bu yazıyı tüm sosyal medyada paylaşıyor olacağım.

 7. Ibrahim_130 Ibrahim_130

  Bir konuşmasını dinlediğimde yaşadığı özel sorunlardan sonra iş hayatında başarıyı çok güzel yakalamış biri. Konuşmasında söylediği bir cümle vardı anlamlı olan. Hayatınızdan ama ve yani kelimelerini çıkarın zaten başarı gelir.