Aylık 1 milyon kişiye ulaşan Ofpof.com, doğal reklam yayıncılığına adım atıyor
Haber Servisleri

Aylık 1 milyon kişiye ulaşan Ofpof.com, doğal reklam yayıncılığına adım atıyor

Nisan ayında özgün ve eğlenceli içerik vizyonuyla yola çıkan OFPOF.com, içerik reklamcılığına adım atıyor. Ofpof Content Marketing (OCM) yeniliği, reklamverenlerin doğal reklam modeliyle Ofpof okuyucularına ulaşmasını sağlayacak.

Rakiplerinden farklılaşmak isteyen Ofpof.com, bildiğiniz gibi Ağustos ayında yazarlar için gelir paylaşımını modelini devreye almıştı. Bu modelle şimdiye kadar 500'ün üzerinde yazara ulaşan ve gelir kazandıran Ofpof.com, yeni reklam modeliyle reklamverenleri de memnun etmek istiyor.

Reklamverenlerden gelen talepleri karşılamak istediklerini söyleyen 'Ofpof'un Babası' Atilla Yurtseven, OCM ile reklamverenlerin hem kendi içeriğini yayınlayabileceğini hem de CPC reklam modeliyle Ofpof'ta yer alabileceği paylaşıyor.

Aylık 1 milyon tekil ziyaretçi, 25 milyon sayfa gösterimi

Handy Cafe'nin de kurucusu olan Atila Yurtseven, Ofpof.com'un geldiği noktayı da aylık 1 milyondan fazla tekil kullanıcı olarak paylaşıyor. Aylık 25 milyonun üzerinde sayfa gösterimine ulaştıklarını da ekliyor.

Eğer daha önce Ofpof'ta yer almayı düşündüyseniz veya yeni bir mecra denemek istiyorsanız için OCM sisteminde hesap açarak OCM'yi hemen denemeye başlayabilirsiniz.

Yorumlar (5)
 1. Aylık 25 Milyon sayfa gösterimi ile reklamverenleri bünyesinde toplayabilecek bir platform. Tebrikler.

 2. Nurettin Kaya Nurettin Kaya

  Bana çok güzel bir gelir kaynağı oluşturan güzel sitedir. İletişim bölümünden kendilerine her türlü derdinizi anlatabilirsiniz. Çok yardımcı oldular bana.

  1. Bülent Bülent

   Ben bugün kaydoldum ve içerik girdim, şuan onaylanmasını bekliyorum. Güzel gelir kaynağı demişsiniz ama ortalama ne kadar kazandırıyor aylık???

 3. İstatistikler çok iyi.Bunun sebebi de yazılardan belli oluyor zaten kalitesi.

 4. Mümin Yıldırım Mümin Yıldırım

  Daha önceden yazarlık yapıp para kazanmıştım tavsiye ederim oturduğunuz yerden gelir kaynağı elde edebilirsiniz.