Tasit.com otomobil markaları için ayrı uygulamalar yayınlamaya başladı

Tasit.com otomobil markaları için ayrı uygulamalar yayınlamaya başladı

Mobilde uygulamaların bölünme trendine Tasit.com da katıldı. İkinci el araçlara ait yüz binlerce ilanı cebinize getiren girişim, mobil uygulamasından bağımsız olarak markalara özel Tasit.com uygulamaları yayınlamaya başladı.

Bugüne kadar 13 markaya özel uygulama yayınlayan Tasit.com'un açılımı Opel, Renault, Volkswagen, Hyundai, Mercedes Benz, BMW, Ford, Audi, Toyota, Fiat, Skoda, Mini ve Porsche'yi kapsıyor.

Söz konusu otomobiller olduğunda yalnızca belirli bir markaya ilgi duyan ya da sahip olduğu markayı daha yakından takip etmek isteyen bir kitlenin her zaman var olduğu bir gerçek. Tasit.com'un markalara özel uygulamaları da bu gerçekten yola çıkıyor ve bu kitlelerin Tasit.com'un kalabalık uygulaması içinde arama yapmasına gerek kalmadan, istediği içeriğe ya da ilana kısa yoldan ulaşmasını sağlıyor.

tasit.com porsche

Tasit.com Porsche, Tasit.com Hyundai vb. şekilde adlandırılan uygulamaların her biri ana uygulamayı markalara göre özelleştirilmiş biçimde sunuyor. İlgili markayla ilgili haberleri, video ve yazılı içerikleri ve ilanları uygulama üzerinden görüntülemeniz mümkün. Özelliğin Tasit.com web sayfasında uzunca bir süredir kullanıldığını hatırlatmak da faydalı olabilir.

Son dönemde sıklıkla gördüğümüz ana uygulamanın bölünmesi, girişimlerin mobilde ve uygulama mağazalarındaki penetrasyonuyla ilgili bir konu. Markalara özel üretilen içerikleriyle uygulamaların, otomobil markalarını Tasit.com'a bir adım daha yaklaştırma potansiyeli de bulunuyor. Tasit.com özel uygulamalarını farklı markalar için geliştirmeye devam edecek, aldığımız bilgiye göre 11 farklı markaya ait Tasit.com uygulamasının yakın zamanda uygulama mağazalarında yer alması planlanıyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.